artwork

Sanat ve teknolojiyi buluşturan Opera House açıldı

8 sene önce

0

Opera Mediaworks, marka ve ajanslar için global bir kreatif stüdyo olan Opera House‘un açılışını yapıyor. Mobil pazarlamacılar, mobil reklam deneyimlerini yaratmak için teknoloji ve sanatı birleştiriyorlar.

Geçtiğimiz Mayıs ayında Türkiye’nin en büyük mobil reklam platformu mobilike’ı bünyesine katan ve globalde markalar için düzenlenmiş ilk mobil reklam platformu olan Opera Mediaworks, global kreatif stüdyosu olan Opera House’un başlatıldığını duyurdu. Dünyanın dört bir yanına dağılmış, 60’ın üzerinde tanınmış kreatif yenilikçi ve mobil pazarlama dehaları ile Opera House, markalar için güvenli ve ayrıcalıklı bir ortamda, ajans liderleri ve markaların mobil anlatım amaçlarına ulaşabilmeleri için çözüm ve hizmet sunuyor.

Opera House, Kuzey Amerika, Kuzey ve Güney Avrupa, Afrika, Latin Amerika ve Asya’daki dünyanın en üst pazarlarında bulunan profesyonellerden oluşuyor. Stüdyo dahilindeki göze çarpan katılımcı müşteriler arasında Carl’s Jr., Adidas, Lenovo, Walt Disney Studios ve ödül almış kreatif ajanslar olan 72andSunny ve TBWA\Chiat\Day bulunuyor.

 

Senin için
Tümünü göster
Talon CEO’su Barry Cupples liderlik değişikliği nedeniyle istifa etti

Talon’ın kurucusu Eric Newnham ise Cupples’ın yerine grup CEO’su olacak...

McCann ve Grey London’da yeni atamalar gerçekleşti

McCann, Suresh Raj; Grey London’da ise Conrad Persons ile anlaştı...