artwork

Samsung’tan rüya gibi bir film

2 yıl önce

0

Özenle hazırlanmış, performans odaklı gösterileriyle tanınan yeni tasarımcı Charles Jeffrey, Samsung‘un hayal dünyası için ruhani bir ortamın yaratılmasına yardımcı oldu.

Moda ve popüler kültür dünyasını keşfeden Mother London, Samsung Galaxy S22 Serisi‘nin gece modu özelliklerini göstermek için tamamı gece çekilen rüya gibi bir film yarattı.

Jeffrey’nin arkadaş çevresi ve pop şarkıcısı Charli XCX’in de katıldığı kadro, Samsung’un gece moduyla gizemlerini açığa çıkararak başka bir dünyaya ait rüya gibi bir geceye giriyor.

Film, yönetmen Matilda Finn tarafından yaratıldı (Biscuit Filmworks’teki ilk projesiydi) ve Samsung ile İngiliz Moda Konseyi arasındaki iş birliğinin bir parçasıydı.

SamsungMobile UK Marka, Mobil, Giyilebilir ve İşitilebilir Cihazlar Başkanı Alex Conaway: “Yeni Samsung Galaxy S22 Serisi’nin lansmanını kutlamak için bu iki olağanüstü yaratıcı güçle ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

“Yeni cihazlarımız ile gece fotoğrafçılığı ve video çekimi daha önce hiç olmadığı kadar kaliteli. Charli XCX ve Charles Jeffrey, şimdiye kadarki en çekici ve çığır açan içeriklerimizden bazılarını oluşturmamıza yardımcı oldu. Cihazlarımız aracılığıyla moda ve popüler kültür dünyasını keşfetmekten heyecan duyuyoruz ve bu kampanya, Londra Moda Haftası ile inovasyon teknolojisi ortaklığımızın mükemmel bir parçası olarak hafızalarda yer edinecek.”

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...