Samsung’tan katlanan aynalar odası

Samsung İngiltere, yeni katlanabilir telefon modelleri Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 hakkında müşterileri bilgilendirmek amacıyla etkileşimli bir labirent lanse etti.

Taylor Herring tarafından geliştirilen deneyimde müşteriler, labirente girecek ve girişte “katlamak” veya “çevirmek” arasında seçim yaparak deneyimlerine karar veriyor.

“Katlama”yı seçenler, aynı anda üç uygulamayı çalıştırabilen Fold3’ün çoklu görev yeteneklerini deneyimleyebiliyor. Ayrıca kendi görsel-işitsel ekranlarını yapabiliyor, “katlanır” aynaların ve sürükleyici sonsuzluk head box odasını deneyimleyebiliyorlar.

“Çevir”i seçenler, Flip3’ün ziyaretçilerin “mükemmel” özçekimlerini oluşturmak için farklı arka planlar sağlayan “Selfie esnek mod”undan yararlanıyor.

İngiltere’yi turlayan labirent, 29 Eylül ve 3 Ekim tarihleri arasında Westfield Stratford’da ve 9-17 Ekim tarihleri arasında White City’deydi. 23-31 Ekim tarihleri arasında ise Manchester, Trafford Center’da kullanımda olacak.

Samsung Electronics İngiltere ve İrlanda Marka Pazarlama Müdürü Alex Conaway: “Bu benzersiz yenilik ile insanlar yeni Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3’ü tamamen uygulamalı bir şekilde deneyimleyebilecek. Yeni katlanabilir cihazlarımızı bir dizi etkileşimli ve sürükleyici deneyimde hayata geçiren bir perakende alanı yaratmak istedik.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.