Samsung’dan modern David ve The Thinker heykelleri

Samsung, modern David ve The Thinker heykelleri ile yeni çamaşır makinesini duyurmak için dikkat çekici bir kampanyaya imza attı. Kampanya için Michelangelo‘nun David ve Auguste Rodin‘in The Thinker heykellerindeki karakterleri, yeni alemlerin tanrıları olarak yeniden canlandırıldı.

“Domestic David” olarak yeniden tasaralanan David, markanın yeni QuickDrive çamaşır makinesinin dayanıklılığını vurgularken,  “Clean Thinker” olarak yeniden hayat bulan The Thinker ise çamaşır makinesinin sonsuz devir döngülerini düşünmekte.

Ajans, Samsung’un yaptığı araştırmalarının ardından erkeklerin %75’inin evde sahip oldukları ev aletlerini nasıl kullanacakları konusunda çok az veya hiç fikre sahip olmadığını sonucundan yola çıkarak bu ikonik “erkek” heykelleri yeniden oluşturulduğunu söylüyor.

Kampanya Samsung ürünlerinin dayanıklılığını vurgulamayı hedefliyor ve One New Change, Kings Cross, Russell Square ve Battersea Park dahil olmak üzere Londra’da birçok noktada bu heykellerin reprodüksiyonları sergilenecek

Künye

Reklamveren Samsung
Ajans Taylor Herring
Prodüksiyon Şirketi St Mark’s Studios

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.