Samsung yine iPhone kullanıcılarına oynuyor

Samsung, yeni Galaxy S4 reklamında iPhone kullanıcılarını tereddüte düşürmeyi hedefliyor. YouTube üzerinden yayınladığı yeni Galaxy S4 TV spotunda son dönem reklamcılık trendini uygulamaya devam ederek, toplum içinde S4’ünü kullanan bir adamın kısa sürede etrafının meraklı insanlar tarafından çevrilmesi fikrini kullanıyor.

Fakat bu özel reklam, Samsung’un önceki reklamlarına kıyasla, iPhone kullanıcılarını daha çok hedef almış gibi gözüküyor. Filmde başrolü paylaşan, S4 ürünüyle oldukça ilgili bir iPhone sahibi; kendisinin “basit telefon” kullanmayı sevdiğini ve “switching” güçlüğüyle ilgili endişeleri olduğunu söylüyor.

Reklama eşlik eden metinse şu şekilde: Değiştirme fonksiyonu için daha uygun bir zaman olmamıştı. Easy Mode, Smart Pause ve Smart Switch Galaxy S4’ü oluşturan yenilikçi özelliklerden sadece birkaçı. Galaxy S4’ü sıradaki en büyük buluş haline getiren bütün özellikler hakkında daha fazla bilgi almak için Samsung Mobile USA’in Facebook topluluğuna katılın.

Videonun yayınlanma zamanı enteresan, çünkü Apple şu anda bütçe düşürme çalışmalarını hızlandırmış durumda. Şirketin, gelecek birkaç ay içerisinde yeni ürünlere ek olarak, iPhone’un daha düşük bütçeli bir versiyonunu piyasaya sürmesi bekleniyor.

Kaynak: iDownloadBlog

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.