Samsung yeni marka felsefesini eğlenceli bir yolla açıklıyor

Esnek ekranlı (yeni nesil katlanabilen telefonlar) Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3‘ün tanıtıldığı reklam, markanın yeni felsefesini gözler önüne seriyor: ‘Life opens up with Galaxy’.

Dans eden penguenler, açıklanamayacak bir şekilde boz ayıya dönüşen bir kutup ayısı ve akılda kalıcı melodisiyle beraberce söylenen bir şarkı, Samsung’un “Buna açığım” manifesto filmini müjdeliyor.

Yeni marka felsefesi, yani “Life opens up with Galaxy” bu ayın başlarında Samsung Unpacked etkinliğinde ön gösterimi yapılan Wieden & Kennedy Amsterdam’ın bu yeni reklamında sevinçle anlatılıyor.

Wieden+Kennedy Amsterdam Yönetici Yaratıcı Yönetmeni Mark Bernath: “Görevimiz, Unpacked etkinliğinde ‘Life Opens Up With Galaxy’ yeni marka felsefesini lanse etmek için bir film hazırlamaktı, bu yüzden teatral bir şarkı ve dans aklımıza geldi. Öğle yemeğindeydik ve ilk düşünce, filmi izleyicinin her şeye açık olmayı kabul etmesini sağlamak oldu.

Bazı nedenlerden dolayı, bir kişinin gerçekçi bir ayının içinden çıkması fikri, seyircinin buna hazır olup olmadığını görmek için mükemmel bir yol gibi geldi. Ve başardık, çok eğlendik. Senaryoyu, benzersiz dokunuşları ve ustaca geçişleriyle mükemmel bir iş çıkaran yönetmenlerimizle tamamlıyoruz.” dedi.

Akıllı telefon portföyünde yapılan bir değişiklikle şirket, katlanabilir cihazları daha erişilebilir hale getirmek için başlangıç fiyatlarını düşürdü. İngiltere ve İrlanda’nın Kurumsal Başkan Yardımcısı Conor Pierce, amaçlarının, cihazları ilk kez ana akım haline getirmek olduğunu belirtti.

Künye
Ajans: Wieden & Kennedy
Prodüksiyon Şirketi: Iconoclast
Yönetmenler: Gustavo Moraes, Marco Laver

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.