Samsung ve Universal Pictures, Jurassic World için birleşti

Samsung Electronics, Steven Speilberg’in ses getiren yapımı Jurassic Park serisinin uzun zamandır beklenen son filmi Jurassic World ile gerçekleştirdiği küresel iş birliğini duyurdu. Film tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de 12 Haziran Cuma günü vizyona girdi.

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Direktörü Hüseyin Erel iş birliğini, “Universal Pictures ile kurulan iş birliği bizim için yenilikçi teknolojimizi ortaya koyabileceğimiz çok özel bir fırsat. Bu işbirliği, yılın en önemli filmlerinden biriyle bağlantılı olması ayrıca gurur verici.Samsung’un SUHD televizyonunda da izlenen özel Jurassic World klibinde daha önce görülmemiş nitelikte gerçeğe yakın bir görüntü kalitesi var. Nefes kesici bu renk ve ayrıntı bütünlüğü izleyenleri öylesine içine çekiyor ki kendilerini aksiyonun içinde, onun bir parçası gibi hissediyorlar” sözleriyle değerlendirdi.

Filmin yapımcısı Frank Marshall ise iş birliği ile ilgili, “Samsung bizim hikâyemizin bir parçası. Bu filmdeki vizyonumuz gereği eğlence parkının mümkün olduğunca gerçek hissi vermesini ve izleyenlerin bu deneyimin bir parçası olduklarını hissetmelerini sağlamaya çalıştık. Böylesi bir gerçeklik hissi anlatılan hikâyeye çok şey katıyor” diye konuştu.

Jurassic World filmindeki Samsung İnovasyon Merkezi’nde ziyaretçiler için ileri teknoloji ürünü olan etkileşimli uygulamalar sergileniyor. Merkezde ziyaretçilerin sanal dinozorlarla etkileşime girebilecekleri ve park hakkında bilgi edinebilecekleri UHD televizyonlar da dahil olmak üzere Samsung’un tasarladığı yenilikçi ekranlar yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.