Site icon Campaign Türkiye

Samsung ve Netflix, ‘Squid Game: The Trials’ Adlı Pop-Up Deneyimi İçin İşbirliği Yaptı

Samsung Elektronics, geçtiğimiz günlerde Netflix’in heyecanla beklenen ‘Squid Game: The Trials’ adlı etkileşimli pop-up deneyiminin ortağı olduğunu duyurdu. Yeni interaktif bu oyun deneyimi, Samsung’un yeni akıllı TV’leri ve Galaxy akıllı telefonları ile desteklenecek. Bu oyun deneyimi Squid Game hayranlarına nefes kesen bir mücadele sunmayı amaçlıyor.

Samsung’un en gelişmiş TV’leri ve Galaxy mobil cihazlarının kullanılacağı ‘Squid Game: The Trials’, adlı benzersiz oyun deneyimi Los Angelas’ta başlayacak ve yılbaşından itibaren küresel çapta yayılmaya başlayacak.

Katılımcılar, oyun heyecanını arttıracak ve o atmosferi yaşatacak deneyimi Samsung’un öncü modelleri Neo QLED 8K, 4K ve The Frame ile donatılmış etkileşimli cihazlarını kullanacak. Yanı sıra, Samsung’un en son mobil inovasyonları Galaxy Z Flip5 ve Galaxy S23 Ultra ile tamamen yeni deneyimler keşfedebilecekler.

Suqid Game’in en dikkat çeken oyunlarından “Kırmızı Işık, “Yeşil Işık” oyununda Galaxy S23 Ultra kullanılarak oyunun heyecanlı anlarını Hyperlapse video ve yüksek kaliteli görüntülerle kaydedilebilecek. Galaxy Ultra S23’ün geniş ekranlarında gerçekleşecek oyun ile oyuncular, liderlik tablosunda kendilerinin rakiplerine göre hangi sırada olduklarını görebilecekler. Ultra’nın sunmuş olduğu bir yer özellik olan S Pen, kullanıcıların oyun sırasında fotoğraf çekmelerine ve bu fotoğrafları paylaşmalarına olanak tanıyacak.Her iki oyunda da çekilen fotoğraflar, Quick Share özelliği ile kullanıcılar tarafından hızlıca paylaşılabilecek ve e-posta aracılığı ile bu fotoğrafları telefonlarına hızlıca indirebilecekler.

Ayrıca, ziyaretçilerin Galaxy Z Flip5’in FlexCam kamerasını kullanarak farklı açılardan eller serbest modda fotoğraf çekmelerini ve bunu indirerek çerçevelememelerini sağlayan bir FlexCam Selfie Kiosku da etkinlik alanında olacak. Oyunların bitiminden sonra, katılımcılar VIP odasına geçerek, The Frame’in 85 inç genişliğindeki ekranında devam eden yarışmaları izleyebilecekler.

Exit mobile version