Samsung Türkiye, Galaxy Note9 ile hayata iz bırak diyor

Samsung Türkiye yeni telefonu Galaxy Note9’u yayınladığı üç reklam filmiyle duyurdu. Herkesi hayatta iz bırakmaya çağıran marka, “hayalleri Galaxy Note9 ile gerçekleştir” mesajı veriyor.

Duvarlar üstüne üstüne geliyorsa, yıkıp geç! #hayataizbırak

Yayınlanan ilk reklam filminde müdür koltuğunu hak eden ama henüz oraya gelemeyen birini görüyoruz. Çalıştığı şirket zor günlerden geçerken, müdür koltuğuna geçmek isteyen ama nasıl olacağını bilmeyen bu kişi bunalmış olarak konumlandırılıyor reklam filminde. Aslında ne yapacağını biliyor ama zihninde ya başkası olursa düşüncesi bulunuyor ve bu durum o kişiyi kahrediyor. Bir çıkış noktası arayan adamın duvarlar üstüne üstüne geliyor ve hak ettiği o pozisyonu almak için çıkış noktası bulmaya çalışıyor. Yeni sahibini bekleyen o odanın sahibi olmak isteyen adam, şirketini kurtaran proje fikirlerini Samsung Galaxy Note9 ile gerçekleştiriyor. Hayata izini bırakarak o unvanın sahibi oluyor.

Dibe vurmuş gibi hissediyorsan, ayağını dibe vur ve yüzeye çık! #hayataizbırak

“Bankta oturan o düşünceli adamı görüyor musun? O, sensin. Dünyayı değiştirecek fikrini anlamayan ve destek olmayanlar yüzünden bu haldesin” diyen ikinci reklam filmi, genç bir girişimcinin mücadelesini anlatıyor. Projesini nasıl hayata geçireceğini bilmeyen ve her çaldığı kapıdan ret yiyen kişi dibe vuruyor. Dibe vurduğu zamansa daha hızlı şekilde yukarı çıkıyor ve projesini daha da geliştirerek istediği sonucu elde ediyor. Hızla kariyer basamaklarını tırmanan genç hayata iz bırakıyor.

Elin kolun bağlı hissediyorsan, ipleri kopar! #hayataizbırak

Aklındaki fikri hayata geçirebilecek gücünün olduğunu vurgulayan kampanyanın yayınlanan son filminde, iplerini kopar ve kendini o yoğunlukta görünür kıl diyor. Hep aynı yerde, aynı olayların birbirini seyretmesi üzerine “yine seni duymayanlarla, görmeyenlerin arasında bir yerdesin.” bu arada sıkışıp kalınmadan yakınan reklam filmi artık sıra sende mesajı veriyor. Kendini görünür kıl ve aklındaki fikri hayata geçirerek, önce ufak bir topluluğu yanına al, sonra büyük kitleleri ayağa kaldır ve hayata iz bırak diyor reklam filmi.

Künye

Reklamveren: Samsung Türkiye

Reklamveren Temsilcileri: Ayşenur Özbekli, Fulya Gürsel, Hakan Şık, Mert Uygur, Ogün Coşkun, Tolga Aydınlı

Reklam Ajansı: Cheil Turkey

Executive Direktör: Mehmet Özkanoğlu

Kreatif Direktör: Cihan Kavaklıpınar

Kreatif Ekip: Mert Bitmez, Selim Küçükkutlu, Zehra Başgöl, Alper Karan, Selver Yılmaz, Gökhan Duyar

Stratejik Planlama Direktörü: Pamir Gündüz

Müşteri İlişkileri Yöneticisi: Selen Keskin

Dijital Pazarlama Yöneticisi: Doruk Bayer

Sosyal Medya Yöneticisi: Emre Arısoy

Prodüksiyon Şirketi: PToT

Yönetmen: Çağatay Kaya

Müzik: Ulaş Özbiçer

Dış Ses: Nejat İşler

Şarkı: İz Bırakanlar Unutulmaz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.