Samsung, “Seviyorsan Git Sor” diyor

Samsung Electronics Türkiye, aynı anda iki farklı ilke bir arada imza atıyor. Dünyanın ilk interaktif ürün inceleme video projesini Türkiye’nin ilk interaktif aşk hikayesi ile birlikte hayata geçiriyor.

Samsung Türkiye, son dönemlerde tanıtımını yaptığı ve satışa sunduğu Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear ile birlikte, Galaxy S4, Smart TV ve NX300 fotoğraf makinesi ürünleri için,  bu ürünleri satın almayı amaçlayan, bu ürünleri kullanmakta olan müşterileri ve takipçilerinin ürünler hakkında bilgilere, bugüne kadar sunulandan çok daha farklı şekilde ulaşmalarını amaçlayarak, 4 farklı interaktif ürün inceleme videosunu Uzmanına Sor adıyla youtube.com/samsungturkiye kanalında yayınladı.

Ürün inceleme videolarına ek olarak kanalında “Seviyorsan Git Sor” adıyla bir de hikaye yayınlıyor. Hikaye, Türkiye’nin ilk interaktif aşk hikayesi olarak adlandırılıyor. Video, ana karakterlerden Çağrı’nın, Melis’e ilk görüşte aşık olmasıyla başlıyor. Tüm film boyunca Çağrı, Melis’in sorusuna yanıt bulmak için çözümler bulmaya çalışıyor. İşin en ilginç tarafı ise; bu hikayeye kullanıcıların da ortak edilmesi. Kullanıcılar, filmi izlerken video içerisinden Çağrı’yı yönlendirebiliyor, diğer karakterleri hikayeye entegre edebiliyor ve gidişata yön verebiliyor.

Proje dahilindeki tüm interaktif videolara youtube.com/samsungturkiye adresinden ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.