Site icon Campaign Türkiye

Samsung, Poké Topları’nda Galaxy Buds’ı tanıttı

Samsung ve The Pokémon Company, Galaxy Buds için Pokémon‘un uçsuz bucaksız dünyasına adım atan eğlenceli ve çevreye duyarlı aksesuarlar biçimindeki başka bir efsanevi sürümle geri dönüyor.

Eco-Friends serisinin bir parçası olan yeni dizi, Pokémon’u yakalamak için Poké Ball‘un daha güçlü versiyonları olan Great Ball, Master Ball ve Ultra Ball‘a benzeyen üçlü özel küreler getiriyor. Bu dış kaplamaların, tüketici sonrası toplanan içerikler de dahil olmak üzere geri dönüştürülmüş malzemeler kullanılarak üretildiği dikkat çekiyor.

Bunlar, Samsung’un klasik kırmızı ve beyaz Poké Ball’unu yansıtan ilk Galaxy Buds kılıfını piyasaya sürmesinin yanı sıra bu ilk çiftin keyifli Pokémon temalı aksesuarlarını içeren önceki iş birliklerinin devamı niteliğinde.

Avrupa ve Güney Kore‘de mevcut olan Pokémon Eco-Friends kılıfları, Buds Live ve Buds FE modelleri de aynı şekilde, aralarında Galaxy Buds Pro, Buds 2, Buds 2 Pro‘nun da bulunduğu çeşitli Galaxy Buds modelleriyle uyumluluk sağlayacak şekilde tasarlandı. Yaklaşık 39,91 € (43,70 ABD Doları) fiyatla satılan bu aksesuarlar, stil veya sürdürülebilirlikten ödün vermeden hepsini yakalamak isteyen hayranlar için üretildi. En canlı melodileri yakalamak için bunları maceralarınız da yanınızda taşıyabilirsiniz!

Kaynak: DesignTAXI

https://designtaxi.com/news/425816/Samsung-Unrolls-Galaxy-Buds-In-Pok-Balls-For-Pok-mon-Trainers/

Exit mobile version