Site icon Campaign Türkiye

Samsung, Magic Radio Breakfast Show’un resmi sponsoru oldu

Samsung, Magic Radio Breakfast Show‘un resmi sponsoru oldu, bu program aracılığıyla önümüzdeki yıl boyunca düzenli olarak ürünlerinin tanıtımını yapacak.

Samsung’un medya ajansı Starcom tarafından sağlanan ortaklık, pazartesiden cumaya 06:00-10:00 saatleri arasında yayınlanan ve Ronan Keating ile Harriet Scott tarafından sunulan programın canlı yayın etkinliğini ve devam eden sponsorluğunu kapsayacak.

Kampanya; akıllı telefonlar, kulaklıklar, akıllı saatler, laptoplar ve tabletler dahil olmak üzere Samsung’un cihazlarındaki en son güncellemeleri öne çıkararak önemli zamanlarda yayınlanacak. Dinleyiciler ayrıca en yeni ürünleri kazanma şansına da sahip olacak.

İş birliği, Samsung’un Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Tab S9 serisini içeren en yeni cihazlarının piyasaya sürülmesiyle birlikte başladı.

Samsung İngiltere Pazarlama ve Omnichannel Direktörü Annika Bizon: “Önceki kampanyalarımızın başarısının ardından, Magic Radio Breakfast Show’un bir yıl sürecek sponsorluğunu duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bu iş birliği, yenilikçi katlanabilir cihazlarımızdan akıllı saatlere kadar amiral gemisi ürünlerimizin faydalarını Magic kitlesine sergileyerek farkındalığı yeni bir seviyeye taşımaya yardımcı olacak.” dedi.

Radyo etkinliğini daha fazla desteklemek için kampanya, Octave Audio aracılığıyla rezerve edilen dijital işitsel reklamları içerecek. Reklamlar, Bauer’in sahibi olduğu Grazia dergisinde de yer alacak.

Starcom’un Yönetici Ortağı Sophie Barr: “İçerik; marka için önemli bir demografinin ilgisini yaratıcı bir şekilde çekecek, yeni ekosistem ürünlerinin lansmanında çok önemli bir rol oynayacak ve yıl boyunca etkiyi sürdürecek. İngiltere’deki mobil bölüm için türünün ilk örneği, Bauer ve Samsung arasında kurulan ilişkiyi güçlendiriyor.” dedi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Exit mobile version