artwork

Samsung köpekleri mağaza içi deneyimine davet ediyor

1 yıl önce

0

Samsung, 4 ve 5 Aralık tarihlerinde King’s Cross mağazasında evcil hayvanlara keyif verecek bir pop-up’a ev sahipliği yapacak. Deneyim, Samsung’un Jet Pet elektrikli süpürge serisini tanıtmak için Cheil UK ile ortaklaşa geliştirildi.

Aktivasyonda köpekler ve sahipleri, bir karikatürist tarafından Samsung Galaxy Tab kullanılarak çizilen kişiselleştirilmiş bir Noel evcil hayvan portresi almadan önce Jet Pet serisini deneyebilecekleri bir bakım merkezine davet edilecekler.
Evcil hayvan portrelerini sosyal mecralarda paylaşan ziyaretçiler, Pets at Home kuponlarından Samsung Jet elektrikli süpürgelere kadar çeşitli ödüller kazanma şansı yakalayacak.

Samsung Electronics Junior Pazarlama Müdürü Alice Oswin şunları söyledi: “İnsanların, köpekleri konusunda tutkulu olduklarını ve onları şımartmayı sevdiklerini biliyoruz, bu nedenle Jet’i tanıtmak için Cheil ile iş birliği içinde bu etkinliği düzenlemeyi seçtik.

Evcil hayvan sahiplerinin ürünleri çalışırken görmeleri ve faydalarını kendilerinin deneyimlemeleri, ürünler hakkında farkındalık yaratmanın en iyi yolu.”

Cheil Perakende Direktörü Nicholas Gee ise şunları ekledi: “Bu yaz Piccadilly Circus’taki #SamsungUnpacked aktivasyonlarımızın başarısının ardından, Samsung ile tekrar çalışmak harika. Jet Pet serisine ilgi uyandırmak için benzersiz bir şey geliştirmek istedik.

Bu ilginç, akılda kalıcı aktivasyon, ziyaretçilere yalnızca eğlenceli ve ödüllendirici bir deneyim sunmakla kalmıyor, aynı zamanda Jet Pet elektrikli süpürgenin her köpek sahibi için neden önemli olduğunu anlamak adına Samsung ürünlerini çalışırken görmelerini sağlıyor.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK