artwork

Samsung katlanabilir telefonlarını konserle öne çıkarıyor

3 yıl önce

0

Şarkıcı ve Söz Yazarı Yungblud, yeni katlanabilir Samsung akıllı telefonlarından esinlenerek 26 Ağustos’ta Londra’daki King’s Cross’ta Samsung KX’in dış mekanında samimi bir açık hava konseri verdi.

Yungblud, Mars single’ını seslendirmek için London Community Gospel Choir ve Dijital Sanatçı Aries Moross tarafından sahneye katıldı. Performans, üç sanat formunu bir araya getirerek Samsung Galaxy Z Fold3’ün aynı anda üç farklı uygulamanın açılmasına ve cihazın ana ekranında aynı anda çalışmasına izin veren çoklu pencere özelliklerini sergiledi. Altı metrelik dönen bir sahnede düzenlenen gösteri, telefonun görünümünü ve katlanır formunu da yansıtacak şekilde tasarlandı.

Mother ve Taylor Herring tarafından gerçekleştirilen “3Fold gig”, yeni katlanır akıllı telefonları Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3‘ün lansmanının hemen öncesinde Samsung İngiltere tarafından sahnelendi. Etkinliğe bilet kazanan 1000 hayran katıldı.

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 telefonları, 27 Ağustos’ta piyasaya sürülmeden önce 11 Ağustos’ta ön siparişe sunuldu. Cihazların lansmanı ayrıca TV, dijital, açıkhava, sinema ve sosyal kampanya ile destekleniyor.

Samsung İngiltere Pazarlama Direktörü Sharon Hegarty: “Bu kampanyayla oldukça yaygın hale geldik, Galaxy serimizi gerçekten ünlü kılmak için yaptığımız en büyük kampanyalardan biri.

Strateji başlangıçta katlanabilir kategoriyi tanımlamakla ilgili – yani form faktörünü hayata geçirmek, katlanabilirleri ana akım haline getirmek ve ardından iki farklı ürünü ilgili kitlelere sunmak. Form faktörü giderek daha önemli hale geliyor ve portföyümüze bir yenisini daha eklemek istedik. Mağazaya girdiğinizde düz telefonlar görüyorsunuz; şimdi ‘düz telefon mu istiyorsun yoksa katlamak mı istiyorsun?’ sorusunu soruyoruz. Yani bu yeni kategoriyi tanımlamak, bu yeni pazarı yönlendirmekle ilgili.” dedi.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...