Samsung iPhone X ile dalga geçmeyi bırakmıyor

Samsung iPhone X ile yani Apple‘la dalga geçmeyi bırakmıyor. Aslında, marka kısa bir süre önce, rakibinin Genius çalışanlarına yönelik bir kelime olan ‘Ingenius‘ adlı bir video dizisi başlattı. Bu kampanya ile marka, Galaxy S9‘un iPhone X üzerindeki üstünlüğünü kanıtlamayı hedefliyor. Samsung geçen hafta, iPhone’un indirme hızı ve tasarım kusurlarıyla dalga geçerken şimdi de iPhone X‘lerin o meşhur çentiği, hafızası ve daha birçok şeyiyle dalga geçiyor.

Güney Koreli teknoloji şirketi, insanların iPhone X hakkında sahip olabileceği ortak sıkıntılara odaklanan üç yeni video yayınladı. Birinci filmde konu; iPhone X’lerin çentiği. Apple çalışanları müşterilerine buna alışmasını söylerken bir anda “çentik” şeklinde saç kesimi olan bir aile mağazaya girer ve Apple çalışanı onlardan bir türlü kurtulamadıklarını söyler.

İkinci filmde ise iPhone’ların microSD yuvalarının olmayışı eleştiriliyor. Burada ise Ingenius serisinin demirbaşı olan Apple çalışanı, dosyalarını cloud’a kaydetmek istemeyen bir müşteriyi ikna etmeye çalışırken görüyoruz.

Son olarak, üçüncü video, iPhone’ların Galaxy S9’larla karşılaştırıldığında sınırlı olan çoklu görev yeteneklerini konu alıyor. Çalışan, müşterinin manikürüne iltifat ederek konuyu değiştirmeye çalışırken müşteriden aldığı cevap; Teşekkürler, ojelerim renk değiştirebiliyor.Yani onlar bile çoklu görev yeteneğine sahip ama telefonum değil…

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.