Site icon Campaign Türkiye

Samsung Galaxy Watch sahnede

Terk edilmiş bir yerde olsa da bağlantının kopmamasını sağlayan Samsung, ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz bir yardımcıyı öne çıkarıyor.

Samsung, Galaxy Watch‘ın LTE özelliklerini öne çıkarmak için ‘Dünyanızı değil telefonunuzu bırakın’ başlıklı kampanyayı başlattı. Cheil India tarafından kavramsallaştırılan film, ofislerine giren iki adamı konu alıyor. Galaxy Watch’ın LTE işlevleri, akıllı saat sahibi olmayanın ilgisini çekiyor.

Film, meraklı adamın, akıllı saatin bağlantı yeteneklerini keşfetmesini çeşitli senaryolar aracılığıyla anlatmaya devam ediyor; ofiste ışınlanma, takside mesaj alma ve bir salda canlı maç yayını seyretme gibi…

Samsung Hindistan Mobil İşler Kıdemli Direktörü Aditya Babbar: “Akıllı saatlerde LTE teknolojisi, tüketicilere sınırsız bağlantı sunmayı amaçlayan, oyunun kurallarını değiştiren bir teknolojidir. Mevcut kampanyamız, Samsung’un android akıllı saat segmentinde LTE öncelikli strateji taahhüdünün bir kanıtı. Olasılıkları genişletmeyi ve sınırsızca bağlanmayı amaçlayan Galaxy erişilebilirlik felsefemizle de uyumlu. LTE akıllı saatlerimiz, tüketicilere telefonları olmadan istedikleri yere gitme ve zahmetsizce bağlantıda kalma özgürlüğü veriyor.” dedi.

Cheil India CCO’su Vikash Chemjong: “Kampanyanın özeti dünyaya şunu anlatmaktı: Telefonunuz olmadan ne kadar uzağa giderseniz gidin, LTE özellikli Galaxy Watch bağlantıda kalmanızı sağlar. Bu hikayeyi anlatmak için yol kat etmeye istekliydik; senaryolarda hassas düzenlemeler yapmaktan seyahat edilen yerlerde yönetmeni özenle seçmeye kadar… ”

Going Rogue Films’in Yönetmeni Faraz Ali ise: “Kampanya filminin senaryosunun doğasında bir müziksellik ve hayal gücü yatıyordu ve basit bir anlatımın yerine koreografiyi seçtim. Dünyanın ham enerjisini, öngörülemeyen heyecanları da dahil olmak üzere elimde tutmak istedim. Toplu olarak bu fikir etrafında dans ettik ve işte! Bir filmimiz oldu.” şeklinde konuştu.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Exit mobile version