artwork

Samsung Galaxy Watch sahnede

9 ay önce

0

Terk edilmiş bir yerde olsa da bağlantının kopmamasını sağlayan Samsung, ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz bir yardımcıyı öne çıkarıyor.

Samsung, Galaxy Watch‘ın LTE özelliklerini öne çıkarmak için ‘Dünyanızı değil telefonunuzu bırakın’ başlıklı kampanyayı başlattı. Cheil India tarafından kavramsallaştırılan film, ofislerine giren iki adamı konu alıyor. Galaxy Watch’ın LTE işlevleri, akıllı saat sahibi olmayanın ilgisini çekiyor.

Film, meraklı adamın, akıllı saatin bağlantı yeteneklerini keşfetmesini çeşitli senaryolar aracılığıyla anlatmaya devam ediyor; ofiste ışınlanma, takside mesaj alma ve bir salda canlı maç yayını seyretme gibi…

Samsung Hindistan Mobil İşler Kıdemli Direktörü Aditya Babbar: “Akıllı saatlerde LTE teknolojisi, tüketicilere sınırsız bağlantı sunmayı amaçlayan, oyunun kurallarını değiştiren bir teknolojidir. Mevcut kampanyamız, Samsung’un android akıllı saat segmentinde LTE öncelikli strateji taahhüdünün bir kanıtı. Olasılıkları genişletmeyi ve sınırsızca bağlanmayı amaçlayan Galaxy erişilebilirlik felsefemizle de uyumlu. LTE akıllı saatlerimiz, tüketicilere telefonları olmadan istedikleri yere gitme ve zahmetsizce bağlantıda kalma özgürlüğü veriyor.” dedi.

Cheil India CCO’su Vikash Chemjong: “Kampanyanın özeti dünyaya şunu anlatmaktı: Telefonunuz olmadan ne kadar uzağa giderseniz gidin, LTE özellikli Galaxy Watch bağlantıda kalmanızı sağlar. Bu hikayeyi anlatmak için yol kat etmeye istekliydik; senaryolarda hassas düzenlemeler yapmaktan seyahat edilen yerlerde yönetmeni özenle seçmeye kadar… ”

Going Rogue Films’in Yönetmeni Faraz Ali ise: “Kampanya filminin senaryosunun doğasında bir müziksellik ve hayal gücü yatıyordu ve basit bir anlatımın yerine koreografiyi seçtim. Dünyanın ham enerjisini, öngörülemeyen heyecanları da dahil olmak üzere elimde tutmak istedim. Toplu olarak bu fikir etrafında dans ettik ve işte! Bir filmimiz oldu.” şeklinde konuştu.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...