artwork

Samsung Galaxy, uygun maliyet ve erişilebilirliğin kilidini açıyor

3 ay önce

0

“Awesome is for everyone”: Z Kuşağı, Galaxy A14 5G teknolojisini bütçelerini zorlamadan deneyimleyebilecek

Mizahla birleştirilen unutulmaz kampanya, Cheil India imzası taşıyor.

Samsung Galaxy, A14 5G telefonunun satın alınabilirliğini vurgulamak için “awesome is for everyone” kampanyasını başlattı. Filmler, tüketicilerin yeni Galaxy telefonuna uygun fiyata nasıl kolayca erişebileceklerini ve teknolojisinin herkes tarafından kullanılabilir olduğunu vurguluyor. Filmler esprili bir anlatımla, en basit zevklerin bile bazen kişinin mali durumunu zorlayabileceği gerçeğine ışık tutarak, teknolojik yenilikleri herkes için daha erişilebilir hale getirmede Galaxy A14 5G’nin günlük EMI seçeneklerinin önemini vurguluyor.

Samsung Hindistan Mobil İş Kıdemli Direktörü Aditya Babbar: “Samsung olarak anlamlı yenilikleri daha geniş bir kitlenin erişebileceği hale getirmeye inanıyoruz. Hindistan 5G devrimine başlarken, Galaxy A14 5G teknolojinin ön saflarında yer alacak şekilde tasarlandı, bütünsel bir 5G deneyimi sunarak bu devrimi gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Cheil Hindistan Samsung Business Head Srijib Mallik: “Bu kampanyanın tamamı, Hindistan’da teknoloji konusunda bilgili ve değer bilincine sahip Z Kuşağı tüketiciler için hazırlandı. Onların ilgisini çekmek için bu kampanyadaki tüm pazarlama araçlarını inceledik. Tek yapmamız gereken onlara Galaxy A14 5G’yi artık sadece 44 INR’ye (Hindistan Rupisi) alabileceklerini hatırlatmaktı!” dedi.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Senin için
Tümünü göster
Tinder’dan “dövme salonu”

Tinder “çift” dövmelerini silmeye davet ediyor...