Samsung Galaxy S9 ile jet lag bile bir keyif

Samsung Galaxy S9 için yeni bir reklam filmi yayınladı. Geliştirilmiş kameranın insan gözü gibi çalıştığının anlatıldığı reklamda Samsung Galaxy S9 ile jet lag bile keyifli bir deneyime dönüşüyor.

Yayınlanan reklam filmine göre yeni Samsung Galaxy S9’un tek sensörlü 12 MP kamerası, insan gözü kadar duyarlı ve farklı şartlara kendini adapte edebiliyor. Kameranın az ışıklı ortamlarda bile çok yüksek performans gösterdiği belirtiliyor.

Reklam filminde genç bir kadının farklı bir ülkeye gittiğini ve jet lag nedeniyle uyuyamadığını görüyoruz. Otel odasının penceresinden şehrin bir karesini kadraja alan kadın, çektiği fotoğrafı “Jet lag’den nefret ediyorum” şeklinde paylaşıyor. Ancak yaşadığı sıkıcı durum ona ilham veriyor ve gece boyunca şehri gezip birbirinden güzel fotoğraflar çekmesini sağlıyor. Sabahın erken saatlerine kadar pek çok farklı ortama girip yeni deneyimler yaşayan genç kadın için Samsung Galaxy S9 ile jet lag bir sorun olmaktan çıkıyor.

Fotoğraflar çekilirken kamera lensinin ışığa uyum sağladığını, aynen bir insan gözü gibi hareket ettiğini görüyoruz.

Wieden & Kennedy Portland imzalı reklam filminin prodüksiyonu Biscuit Filmworks’e ait. Yönetmen koltuğunda ise Isaiah Seret oturuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.