artwork

Samsung Electronics Türkiye, kurumsal iletişim müdürünü seçti

8 yıl önce

0

Pazarlama iletişimi ve kurumsal iletişiminde deneyimli isim Sıla Sayar, 1 Haziran itibarıyla Samsung Electronics Türkiye’nin Kurumsal İletişim Müdürü olarak yeni görevine başladı.

Özellikle online pazarlama stratejileri ve sosyal medya pazarlama iletişimi konularındaki uzmanlığındaki deneyimleriyle dikkat çeken Sıla Sayar, 1 Haziran 2016 itibarıyla Kurumsal İletişim Müdürü olarak Samsung bünyesine katıldığı duyurdu.

Sıla Sayar; George Washington Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra kariyerine 2002 yılında Grey Worldwide’da (New York) ‘Marka Yöneticisi’ olarak başladı. 2005 yılında Türkiye’ye dönerek Unitim Harvey Nichols’da ‘Reklam Uzmanı’ olarak görev alan Sayar, 2006-2009 yılları arasında Doğuş Otomotiv’in Pazarlama ve İletişim Müdürlüğü’nü üstlendi. Uzun yıllar Vestel’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev aldıktan sonra; kariyer yolculuğuna Samsung Electronics Türkiye’de devam ediyor.

Pazarlama stratejisi, online pazarlama ve sosyal medya marka iletişimi konularında uzman olan Sıla Sayar, İngilizce ve İspanyolca biliyor.

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project ve Reckitt iş birliği

Happy People Project, Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarına hizmet vermeye...