Site icon Campaign Türkiye

Şampiyonlar, Loft’un yeni “kampanya yüzü” oldu

Loft, Türkiye’yi uluslararası platformlarda başarıya taşımış milli sporcularla başlattığı, dinamik, cesur ve aksiyon dolu reklam kampanyasıyla, herkesi stilinde sınır tanımamaya ve cesur olmaya davet ediyor.

Loft, kalıplara sığmayan stil ve moda anlayışını, Türkiye’nin en iddialı ve en cesur sporcularıyla bir araya getiriyor. “Sen de yapabilirsin… Cesur Ol!” diyen LOFT, ortaya koyduğu “Cesur Ol!” sloganıyla cesur stillerin sıra dışı tarzını yaratmaya öncülük ediyor.

Esnek Jean Teknolojisiyle Sınırları Kaldır

Loft, esnek kumaş teknolojisi sayesinde hareket engellerini de ortadan kaldırıyor. Formu bozulmadan içinde rahat hareket etmenizi sağlayan teknolojisiyle vücuda mükemmel oturuyor. Jean pantolonlarındaki iddiasını milli sporcularla yaptığı reklam kampanyasında ispatlayan Loft, bir jeanle yapılabileceklerin ötesine geçiyor.

Kendi hayalleri peşinden gitmeye cesaret göstermiş, Türk sporu tarihine adlarını altın harflerle yazdıran, aldıkları şampiyonluklarla bizi dünyada başarıyla temsil eden 5 milli sporcumuz ile kamera karşısına geçen Loft, reklam filminde “cesur” ve “kalıpların dışında” bir akıma öncülük ediyor. Loft, reklam kampanyasında bir araya getirdiği Tekvando Dünya Şampiyonu Nur Tatar, Atletizm Dünya Şampiyonu Ramil Guliyev, Jimnastik Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak, Güreş Dünya Şampiyonu Metehan Başar, Badminton Akdeniz Oyunları Şampiyonu Neslihan Yiğit ile bizi başarıya ilerlememizden alıkoyan her şeyi geride bırakmaya davet ediyor.

Bu reklam filmiyle Loft: “Sen de yapabilirsin… Cesur ol” sloganıyla cesur olduktan sonra her şeyi başarmanın mümkün olabileceğinin mesajını veriyor.

Exit mobile version