Salt İletişim Grup, dijital kadrosunu büyütüyor

Salt Pr, Salt Digital, Salt Celebrity, Salt Creative, Salt Event ekipleri ile markalara entegre pazarlama hizmetleri sunan, hedef kitleye en etkin ve doğru kanallardan ulaşma vizyonu ile pazarlama iletişimi stratejileri belirleyen Salt İletişim Grup, Salt Digital kadrosunu büyütüyor.

İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunu olan, Zarakol İletişim Hizmetleri’nde Dijital Proje Yöneticisi, Bahçeşehir Üniversitesinde öğretim görevlisi ve son olarak, desiBel Ajans’ta Dijital Medya Direktörü olarak görev yapan Erdal Erdoğdu Salt Digital’de “Dijital Pazarlama Grup Koordinatörlüğü” görevini üstlendi.

 

 

 

Net İstanbul Medya Planlama, Commodore 34 Digital Media firmalarında birçok ulusal ve uluslararası markaya hizmet veren Çisel Cebbar Salt Dijital’de “Dijital Marka Yöneticisi ve Müşteri İlişkileri Yöneticisi” görevine getirildi.

 

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi Hal.kla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu olan ve yaklaşık 5 yıldır Zarakol İletişim Hizmetleri’nde “ Digital Marka Yöneticisi” olarak görev yapan, Erdem Baltacı Salt Dijital’de “Dijital Marka Yöneticisi ve Proje Yönetmeni” pozisyonunda göreve başladı.

 

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Seda Topdaş ise Salt Dijital’de “Departman Asistanı” olarak iletişim kariyerine başladı.

 

 

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.