artwork

Salon #banabak YouTube kanalı açıldı

7 sene önce

3

Gençlik hareketi #banabak’ın YouTube kanalı Salon Banabak açıldı. Salon Banabak’ta Türkiye’nin en çok izlenen vloggerları yer alırken #banabak hareketinin yeni filminde Özge Özpirinçci de rol aldı.

P&G Türkiye’nin geçtiğimiz yıl Pantene, Head&Shoulders, Gillette, İpana, Oral-B, Orkid, Max Factor gibi kişisel bakım markalarıyla #banabak hareketini başlatmıştı. Bir gencin en özgüvenli halinin #banabak hali olduğu inancından doğan #banabak hareketinin sözcüsü bu sene de geçen seneki gibi, oyuncu Özge Özpirinçci oldu. Banabak projesinin lansmanı için ilk kez bir araya gelen Özge Özpirinçci ve ünlü vloggerlar video hazırlıklarını tamamladı.

Burcu Bakdur, Lara Aysal, Can Çelikay, Uras Benlioğlu, Ayşegül Kaplan, Aslı Özdel, Nil Ertürk gibi ünlü vloggerlar en banabak halleriyle hazırladıkları videoları ile hareketin bu yılki destekçileri oldular. Salon #banabak’ta Burcu Bakdur ve Lara Aysal Orkid ile Kızlar Arasında’da kız muhabbeti çeviriyor, Aslı Özdel Pantene ile Pratik ve Havalı’da pratik saç ve makyaj modelleri gösteriyor, Can Çelikay Gillette ile Gerçek Muhabbetler’de erkek muhabbeti yapıyor, Nil Ertürk İpana-Oral-B ile Gülüşünü Göster Stilinle Hayata Karış’ta gülüşünüzü gösteren çabasız stil ve moda önerileri paylaşıyor, Uras Benlioğlu ve Ayşegül Kaplan ise Head&Shoulders ile Kız Kafası Erkek Kafası’nda muhabbetlerdeki kız ve erkek bakış açısının farkını ortaya koyan muhabbetler gerçekleştiriyor.

Banabak kanal tanıtım videosu ile ilk 3 günde 15 milyon kişiye erişim sağlanırken, kanal ayrıca ilk 3 günde  43.000 aboneye ulaştı.

Salon #banabak Youtube kanalına üye olan takipçileri birbiriden farklı süpriz hediyeler bekliyor. Özge Özpirinçci ve ünlü vloggerların da katılımıyla 28 Şubat tarihinde İstanbul Üniversitesi’nde stantlar kurulacak. İlerleyen tarihlerde farklı üniversitelere de ziyaretler devam edecek.

Künye:

P&G

Markalar Direktörü Onur Yaprak

Marka Müdürü Gamze Atmaca

Marka Müdür Yardımcısı Tezcan Gönüllü

Medya Müdürü Tamer Batan

Medya Müdür Yardımcısı Zeynep Çetin

İletişim Müdür Yardımcısı Sedef Subaşı Yücel

 

STARCOM

Marka Ekibi Müge Özen Dağdeviren, Koray Birdal, Ezgi Doğanay, Hilal Yılmaz, İdil Kutay

Biddable Ekip Berkant Kuru, Çağrı Berat Baş, Cansu Aktan, Mert Akyol

 

YOUTH REPUBLIC

Yaratıcı Ekip Özge Soykan, Akın Kalan, Betul Güner, Noyan Uner

Müşteri İlişkileri Seden Gürcü, Hande Çetin

Dijital ve Sosyal Medya Dilruba Balak, Ceren Kaplan

Production Hermes Studios

Yönetmen& Produktör Murat Dikmen

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...