sahibinden.com yapay zeka ile fotoğraftan araç tanıma özelliğini tanıttı

sahibinden.com, Fotoğraftan Araç Tanıma özelliğini kendi mobil uygulamaları üzerinden sundu. Yeni özellik, şirketin Ar-Ge merkezinde Türk mühendisler tarafından geliştirilen teknoloji çözümü ve altyapı yatırımları sayesinde yapay zekâ teknolojisiyle hayata geçirildi.

Kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan bu özelliğe sahibinden.com uygulamasındaki “Araç Arama” ikonuna tıklayarak ulaşılabiliyor. Kullanıcılar, ilgilendikleri aracın fotoğrafını çektikten sonra Fotoğraftan Araç Tanıma özelliği; aracın marka, model ve yıl bilgilerini bularak, milyonlarca ilanın arasından aynı özellikteki tüm araç ilanlarını hızlı ve kolay bir şekilde kullanıcının ekranına getiriyor.

Fotoğraftan Araç Tanıma özelliği hakkında açıklama yapan sahibinden.com İş, Servis ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Bora Biçer, “AR-GE merkezimizde, makine öğrenimi ile geliştirdiğimiz yapay zekâ teknolojisini, Türkiye’mize sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kullanıcılarımız bu özellik sayesinde ilgilendikleri araçlara ait ilanları keyifli bir deneyim sonucunda çok daha hızlı bir şekilde keşfedebilecekler. sahibinden.com iOS ve Android uygulamalarının son versiyonlarını indiren kullanıcılar, bu teknolojiden hemen faydalanmaya başlayabilecek” dedi.

sahibinden.com‘un hayata yeni geçirdiği “360 derece fotoğraf” özelliğiyle, kullanıcılar siteye emlak veya vasıta ilanı verirken 360 derece kameralarla çektikleri fotoğrafları yükleyebiliyorlar.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.