sahibinden.com üst düzey atama gerçekleştirdi

sahibinden.com üst düzey atama ile Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine, kariyerinde üst düzey görevlerde bulunan Nazım Erdoğan‘ı getirdi.

E-ticaret platformu sahibinden.com üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, sahibinden.com Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Nazım Erdoğan oldu.

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan ve aynı üniversiteden MBA derecesini alan Nazım Erdoğan profesyonel kariyerine Aygaz’da başladı. Beko Elektronik ve Turkcell’de farklı birimlerde Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı ve Turkcell’de 3G lansmanında önemli rol aldı. Ardından BNP Paribas iştiraki TEB’de Dijital Bankacılık’tan Sorumlu Müdür ve Direktör olarak çalışan Erdoğan, TEB’in dijital bankası CEPTETEB’in lansmanına liderlik eden ekipte yer aldı. Yurt dışında Alfa Bank’taki Bireysel ve Dijital Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevinin ardından son olarak BNP Paribas Cardif’te Pazarlama ve Dijital’den Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olan Nazım Erdoğan, sahibinden.com Pazarlama Departmanı içerisinde yer alan Segment ve Gelir Yönetimi, İş Zekası, Online Pazarlama, Marka ve İletişim birimlerinden sorumlu olacak.

Çevreye duyarlı, eğlenceli ve sportif: sahibinden.com

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.