artwork

Sahi annenizi en son ne zaman aradınız?

7 sene önce

0

İletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, bu yıl Anneler Günü’nü keyifli ve duygulu bir filmle kutluyor. Voden‘in imzasını taşıyan ve başrolünde kurum çalışanları ile annelerinin oynadığı filmin dikkat çeken en önemli özelliği ise rol alan çalışanların da hazırlanan sürprizden habersiz olması.

Sosyal medyada ilgi toplayan film için Türk Telekom çalışanları, 8 farklı gizli kameranın yerleştirildiği bir odaya, danışman bir firma yetkilisi tarafından özel bir insan kaynakları projesi için davet ediliyor. Mülakat süresince işlerinin yoğunluk derecesinden, görev tanımlarına kadar pek çok soruyu cevaplayan çalışanlara, görüşmenin bir bölümünde annelerini en son ne zaman aradıkları sorulur ve ardından onları aramaları isteniyor. Film, telefonla konuştukları sırada annelerini karşılarında gören Türk Telekom çalışanlarının, bu sürpriz karşısında yaşadıkları duygu dolu sahnelerle sona eriyor.

Toplamda 47 kişinin yer aldığı reklam kampanyası uzun ve titiz bir çalışma sonucunda hazırlandı. Filmde; pazarlamadan yetenek yönetimine, yatırımcı ilişkilerinden saha ekiplerine kadar pek çok farklı alanda görev yapan Türk Telekom çalışanlılarına, 11 farklı ilden gelen anneleri eşlik etti.

Künye:

Reklamveren Türk Telekom
Reklamveren Yetkilisi Esad Sivri, Meryem Adak, Burcu Tanyolaç, Emir İşeri, Tuğçe Uçar, Seda Sandal
Reklam Ajansı Voden
VP Taylan Eker
Kreatif Direktör Erdem Ateş
Marka Direktörü Ezgi Geylan
Ajans Prodüktörü Mert Bilen
Art Direktör Noyan Küçüközcan
Kreatif Stratejist Burak Durmaz
Proje Yöneticisi Onur Erturul
Yönetmen Evren Arasıl
Yapım Şirketi Hacıyatmaz Film
Mecra Online