Sade Süt sütünü arıyor

Alışılmışın dışında bir pazarlama stratejisi deneyen Clever Mad Reklam Ajansı tarafından marka tescili tamamlanmış, fikri mülkiyet korumasında olan, logosundan ambalaj tasarımına kadar tüm pazarlama iletişim konsepti hazırlanmış olan Sade Süt, sahibini sahibini arıyor.

Firmaların reklam ajanslarından bekledikleri marka stratejilerini artık firmalar beklemeden tasarlama iddiasındaki ajans; “Hangi sektörde ne açık var, pazara yeni girecek bir firma için en uygun marka ismi ne? Bu doğrultuda pazardaki iletişim stratejisi ve marka konumlandırılması ne şekilde oluşturulacak” gibi sorulara göre marka çalışmaları inşa etmeyi planlıyor. Öncelikli olarak süt pazarını ele alan Clever Mad Reklam Ajansı’nın ilk markası da Sade Süt.

Ajans Başkanı Saadettin Konukseven konuya ilişkin olarak ‘’Markalaştırma üretimden önce başlaması gereken bir süreçken, ülkemizde genelde en son dile getirilen konu oluyor. Birçok markalaştırma projesinin başarısızlığa uğramasının nedeni de bu zaten. Bu noktadan hareketle yarattığımız Sade Süt markası ayrıca ajansımızın Google’dan esinlenerek başlattığı serbest çalışma saatlerinin ilk ürünü. Süt ve süt ürünleri pazarına iddialı bir giriş yapmak isteyen ya da var olan markasının yanında ikinci bir güçlü marka yaratmak isteyen şirketlere duyurulur” şeklinde konuşuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.