artwork

Sabit ailesi yeni Garanti reklamında esnaf ve kobilere sesleniyor

4 sene önce

0

Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz’in baba-kızı canlandırdığı ve büyük beğeni toplayan reklam kampanyasının yeni filmi yayınlandı. Ekranların sevilen Sabit ailesi yeni Garanti reklamında bankanın esnaf ve kobilere sunduğu hizmetleri ve kolaylıkları anlatıyor.

Yenilenen Garanti Cep ve İnternet ile Esnaf ve KOBİ’ler işlerini artık çok daha kolay takip edebiliyor. Müşterilerin tek bakışta finansal durumlarını görüntüleyebilecekleri, ürün ve bankacılık ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bir ana sayfa devreye alındı.

Garanti Cep ve İnternet’te esnaf ve KOBİ’lere özel yepyeni deneyimi konu alan reklam filminde; Duygu Sabit ve Ayhan Sabit bir iplikçi dükkanına girer. İplikçinin geleneksel yöntemlerle gelir-gider-pos-çek hesabı yaptığını gören Ayhan Sabit, yine soruna kendi yöntemleriyle çözüm bulmaya çalışır. İpliklerin renklerine göre gelen para, giden para – postan gelenler hesabı yaparken dükkan boyunca ipler germeye başlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Tam bu sırada kahramanların yaşadığı kafa karışıklığı üzerine Ugi, Garanti Cep ve Garanti İnternet’te tek ekranda ayrı ayrı gelen para – giden para ve POS işlemlerinin görüntülendiğini gösterir. Garanti Cep müşterisi iplikçi Şevket Bey de bu şekilde uygulamanın yenilenen özelliklerinden haberdar olarak bu deneyimi yaşamaya başlar.

Künye

Reklamveren Garanti Bankası
Reklamveren Temsilcisi Burcu Tokcan, Saba Şimşeker, Armağan Tulunay Dölek, Buse Kaya, Tolga Aygör
Ajans Alametifarika
Kreatif Direktör Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Kreatif Ekip Lideri Caner Apaydın
Kreatif Ekip Ümit Şentürk, Selin Topçu, Buğra Birgin, Deniz Yükselci,Enes Hadzibegovic, Deniz Eroğlu
Müşteri İlişkileri Duygu Yılmaz, Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama Berra Katlav, Alara Akkamış
Ajans Prodüktörü Teğin Polat, Övgü Akgürgen, Merve Haklı, Buse Hamamcıoğlu
Prodüksiyon Şirketi PTOT
Yönetmen Ozan Açıktan
Görüntü Yönetmeni Orçun Özkılınç
Yapım Şirketi Prodüktörü Tunay Vural, Işıl Ege, Gizem Elgun
Post Prodüksiyon Filimişleri, Anima
Müzik Nilinişleri
Medya Planlama Deniz Keskintaş, Gökcen Cantekin, Melike Altay, Sıla Yıldız, Sevgi Erdem, Mesut Şefizade, Barış Burçoğlu, Ceren Albeniz, Çisil Demirci, Damla Selçuk

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...