RVD’de 16. dönem başladı

Reklamverenler Derneği’nin 16. Genel Kurul Toplantısı 11 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirildi ve Ahmet Pura 6. kez RVD Yönetim Kurulu Başkanı seçildi. Reklamverenler Derneği’nin 30. yıldönümü olan 2022’ye kadar görev yapacak yeni yönetim kurulumuz ilk toplantısını yaptı ve Başkanlık Divanı üyeleri seçildi, detaylar web sitemizde (http://www.rvd.org.tr) yer alıyor.

Yeni dönemde önceliklerimiz arasında hızla büyüyen dijital sektörde şeffaflık ve güvenin sağlanması için çalışacak olan, RVD, RD, IAB TR ve MMA Türkiye işbirliğinde kurduğumuz “Dijital Pazarlama İletişimi Platformu”nun yapacağı çalışmalar, “Sürdürülebilir Pazarlama” konusunda üyelerimizin desteğiyle atacağımız yeni adımlar ve UN Women işbirliğiyle Aralık ayında kurduğumuz “Unstereotype Alliance Türkiye” oluşumu ile bir dünya projesi haline gelen “Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği” çalışmalarımızın daha geniş bir katılım ile daha fazla gündemde kalması ve hedeflenen dönüşüm var.

Diğer yandan, uygulamaya konulan ve en az dijital devler kadar sektördeki diğer oyuncuları ve reklamverenleri de üst seviyede ilgilendiren dijital iletişimlere gelen vergi uygulamalarının etkilerini idari otorite, sektör paydaşları ve vergi uzmanları ile takip etmeye devam edeceğiz.

Geçmiş dönemde beraberlik ve güç birliği adına bize güzel duygular yaşatan paydaşlarımız Reklamcılar Derneği, Reklamcılık Vakfı, ARVAK, IAB TR, TİAK, RİAK, URYAD, TÜAD, İDA ve MMA Türkiye’ye gönülden teşekkür ediyoruz.

Önümüzdeki günlerde, öncelikli konularımız ve yürütme kurulları ile yapacağımız tüm çalışmaların detaylarını, sizlere basın desteğiyle ulaştırmaya devam edeceğiz, yeni dönemin derneğimiz ve sektör adına hayırlı olmasını diliyorum.

Ayşen Akalın
RVD Başkan Yardımcısı

 

Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye 97. sayısında yayımlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.