Ruh öküzün Eti Maximus

Eti Maximus’un yeni reklam filmi düşünmeden yaşayan gençliğe saygı vuruşu niteliğinde. Mesaj yerini bulsun diye Maximus’un yeni reklam yüzü, gerçek bir “ruh öküzü”.

Film boyunca öküz gencimiz ve onun ruh öküzü* sabahtan akşama öküzlük yapıyor. Sokakta, okulda, sporda fevkalade kontrolsüz öküzlükler dur durak bilmiyor. Bir yandan bilinçaltı boynuzlanırken, aşırı öküz tepişmelerle eğlencenin dibine vuruluyor.

Farklı kafası, hareketli müziği ve öküzcül anlatımıyla dikkat çeken filmin yönetmeni Ozan Açıktan, yaratıcı ajansı ise Güzel Sanatlar.

* Çekimler boyunca hiçbir öküz zarar görmemiştir.

Künye

Reklamveren: Eti

Ajans: Güzel Sanatlar

Reklamveren Yetkilisi: Aynur Keskin Karaderi, Aynur Nayir Öztürk, Zeynep Ersayan

Yaratıcı Yönetmen: Hakan Seyrek

Yaratıcı Ekip: Ümit Şen, Bora Uz, Barış Kaya, Mustafa Oral, İrem Kırbıyık, Bora Tayyar

Müşteri İlişkileri: Özlem Ünlüçay, Özge Öncül, Buket Arca, Çisil Akoğul

Stratejik Planlama: Tuğay İlyasoğlu, Berra Katlav

Medya Planlama/Satınalma: Mg-Initiative

Ajans  Yapımcısı: Ahmet Varol, Ferhat Düzlü

Yapımevi – Yönetmen: Ptt – Ozan Açıktan

 

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
  1. Hatice Bilican Karataş diyor

    Normalde Eti maximus ve Eti’nin diğer ürünlerini çok severim ve alırken de tercih ederim, ancak bu reklam filmi beni şaşırttı ve kaba geldi. Her türlü deyimi kolaylıkla benimseyen bir gençlik için böyle bir slogan, gençleri dolayısıyla ileride oluşturacakları ya da mevcut toplumu olumsuz davranışlara, kaba deyimli konuşmalara itebilir diye düşünüyorum. Eti bu reklam sana yakışmamış hiç beğenmedim.

  2. Feray diyor

    Hatice hanima katiliyorum. Eti’ye bu reklami yakistiramadim. Hayatimda gordugum en kotu reklamlar arasinda bir numarata yerlesti. Su anda bu reklami sikayet etmek icin dilekce orneklerine bakiyorum. Cocuklar ve gencler icin cok kotu bir ornek. Bu reklamin yayinlanma kararini alan herkesi kiniyorum

  3. celikerd diyor

    Anlamakta zorlandığım bir reklam eti canga da gorile dönüşen kız ve erkekleri vurgulamıştı. Ruh öküzü nedemek? Neden biz müşterilerine böyle tiplemelerle yaklaştığını anlamadım etinin gittikçe gözümden düşüyor..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.