Site icon Campaign Türkiye

Ruffles “2021 UEFA Şampiyonlar Ligi” kampanyasını başlatıyor

Ruffles, dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getirmeye ve futbol izleme anlarında heyecan yaşatmaya odaklanan yeni global kampanyasını futbol severlerin beğenisine sundu. Markanın UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kadın Şampiyonlar Ligi sponsorlukları ile desteklediği 2021 çalışmaları, futbolun gözde yıldızları Messi, Pogba ve Martens’in de destekleriyle güçleniyor.

Ruffles, bu sezon maçları stadyum yerine evlerinde izleyecek olan hayranlara maç günü heyecanını ve ruhunu; altı kez Ballon d’Or kazanan Lionel Messi, dünya şampiyonu Paul Pogba ve 2017 yılının UEFA Kadın Oyuncusu Lieke Martens’in yer aldığı yeni ve yaratıcı kampanyasıyla sunacak.

“Evde Futbol Keyfi” reklam filminde aynı binada ama farklı balkonlarda bulunan Messi ve Martens, maçı birlikte izlemek için apartman sakinlerini bir araya getirip enerjik bir stadyum atmosferi yaratıyor. Açılan bir Ruffles paketinin karşı konulamaz sesiyle harekete geçen Pogba, Ruffles’ın bir araya getirdiği insanların heyecanına eşlik etmek için maç öncesi ısınmasına ara veriyor.

Ruffles ve futbol, yıllardır başarılı bir birliktelik sürdürüyor. Marka bu yıl, Messi’yle birlikte ilk kez etkileşimli bir kampanyayla futbol hayranlarının karşısına çıkacak. Messi futbolseverlere seslenerek çeşitli sürprizler gerçekleştirecek.

Lionel Messi : “Futbol, dünyanın en büyük sporudur ve bunun temel nedenlerden biri, oyunun insanları bir araya getirme, birbirine bağlama ve özellikle şu zamanlarda önemli olan heyecan yaşatma gücüdür. Bu yıl bunu Ruffles ile birlikte, yaratıcı bazı girişimler ve yeni yollarla paylaşmaktan gurur duyuyorum.”

Lieke Martens : “Ruffles’ın hem erkekler hem de kadınlar futbolundaki ilk çalışmalarında her gün heyecan sunmak için bir araya geldik: evde maç izlemek. Bence nerede ve nasıl izlersek izleyelim, maçın enerjisi ve heyecanı için birleştiğimizi görmek çok sevindirici ve güçlü.”

Poul Pogba: “Ruffles’la yeni bir futbol kampanyasında yer almaktan çok mutluyum. Bu her zaman yüksek enerjili ve eğlenceli bir ortaklık ve bu yıl hayranlarımıza hak ettikleri gülümsemeleri sunmaktan kişisel olarak heyecan duyuyorum.”

 

Exit mobile version