Rolls-Royce yeni Phantom ile bir balığı karşılaştırıyor

Yeni reklam filminde, her birinin eşsiz bir şekilde “zarif bir yaratık” olduğunu vurgulamak için Rolls-Royce yeni Phantom ile Siyam balıklarını karşılaştırıyor. Havas London’ın markayla ilk çalışması olan reklam filminde Rolls-Royce Phantom’ların sipariş üzerine üretildiği ve kişiye özel olduğu vurgulanıyor.

İngiliz Kraliyet ailesi ve Rus gangsterleri tarafından tercih edilen araba, dört yatak odalı bir ev için daha uygun bir fiyat etiketi ile geliyor. Ancak bu durum, markanın daha fazla kazanması için reklam yapmak zorunda olmadığı anlamına gelmiyor. Rolls-Royce yeni Phantom araçlarını tanıtmak için yayınladığı reklam filminde, arabalarını bir hayvanla karşılaştırarak eşsizliklerini vurgulamak istiyor.

Her biri kişiye özel

Filminde, her birinin eşsiz bir şekilde “zarif bir üretim” olduğunu vurgulamak için Rolls-Royce yeni Phantom ile Siyam balıklarını karşılaştırıyor.

Havas London‘ın markayla ilk çalışması olan reklam filminde Rolls-Royce Phantom‘ların sipariş üzerine üretildiği ve kişiye özel olduğu vurgulanıyor.

Reklam filmi, Sky Sports F1‘in “No more one horse race” ve BMW‘nin “Inner child” reklamlarıyla bilinen yönetmen Sam Pilling’in kısa filmlerinden biri.

Künye

Reklamveren Rolls-Royce
Ajans Havas Londra
CCO Mark Whelan
ECD Ben Mooge
Kreatif Direktör Lynsey Atkin
Metin Yazarı Joe Williams
Prodüksiyon Asistanı Adrianne Godfrey
Prodüksiyon Pulse
Yönetmen Sam Pilling
Yapımcı Arlene McGann
Post Prodüksiyon Electric Theatre Company
Medya Ajansı Wavemaker

Markanın daha önce yayınladığı reklam filminde, oyuncu Kate Winslet’in sesinden markanın hikayesi anlatılıyordu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.