Roche’un 60. yılına özel kampanya filmi yayınlandı

Roche’un 60. yılına özel kampanya filmi dijital medyada izleyicilerle buluşuyor. Roche, “Yarınları Kucaklıyoruz” kampanyası ile, onlarca yıldır verilen mutlu haberlerde, umut dolu anlarda ve sevinçlerde yanlarında olduğunu hatırlatıyor ve Türkiye’ye kucak dolusu teşekkür ediyor.

Türkiye’deki yolculuğuna 1958 yılında başlayan Roche İlaç, 60. yılına özel olarak hazırladığı kampanya filmini dijital medya kanallarında yayınlamaya başladı. Markanın sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerle 60 yıl boyunca hastaların her zaman yanında olduğunu duygusal bir dille anlatan filmde, “60 yıldır yarınları kucaklıyoruz” sloganı kullanılıyor.

Filmde, hasta, hasta yakınları ve sağlık çalışanları arasındaki duygusal bağın, güçlü bir dille anlatımında Melek Mosso tarafından yeniden düzenlenen, Recep Aktuğ’un 1978’de seslendirdiği “Canım” adlı şarkısının uyarlaması da önemli bir rol oynuyor. Film, Yetkin Dikinciler’in karakteristik sesi ile daha da güçleniyor.

“60 Yıldır Yarınları Kucaklıyoruz” kampanya filminde, Roche’un Ar-Ge liderliği ve geleceğin yenilikçi tedavilerini bugünden keşfetmek için işine dürüstlük, cesaret ve tutkuyla sarıldığı hissi gerçekçi bir perspektiften sunuluyor. Filmde, parkinson, kistik fibrozis, akciğer kanseri ve meme kanseri gibi hayati önem taşıyan terapötik alanlarda Roche tarafından geliştirilen yenilikçi tedavilerin, hasta ve hasta yakınlarının hayatına kattığı mutluluk ve umut dolu karelere yer veriliyor.

Künye
Reklamveren: Roche
Reklam Ajansı: Reaktör İstanbul
Yönetmen: Barış Berberoğlu
Görüntü Yönetmeni: Fatih Türker
Yapımcı: Özgür Demir
Sanat Yönetmeni: Emircan Aydın
Post Produksiyon: Bando Post Produksiyon
Renklendirme Sanatçısı: Elif Tekneci
Söz / Müzik: Recep Aktuğ / Canım
Yorumcu: Melek Mosso
Dublaj Sanatçısı: Yetkin Dikinciler

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.