Rob Campbell R / GA’daki görevinden ayrıldı

Rob Campbell, ağın bölgesel liderlik ekibinin son aylarda yeniden yapılandırılmasının bir parçası olarak, merkezi New York’ta bulunan, WPP, Publicis ve Omnicom ile birlikte “Big Four” ajans şirketlerinden biri olan Interpublic Şirketler Grubu R / GA‘nın EMEA yürütme stratejisi direktörlüğü görevinden ayrıldı.

EMEA Kreatif Direktör’ü Andre Le Masurier’in ayrılmasından ve EMEA Genel Müdürü Matt Lodder’ın geçen yıl işi bırakmasından birkaç hafta sonra Campbell de EMEA yürütme stratejisi direktörlüğü görevinden ayrıldı.

Campbell ayrılık için şu ifadeleri kullandı: “Özleyeceğim çok şey olsa da, en büyüğü benim takımım olacak. Çalıştığım planlamacılarla her zaman çok şanslıydım ve bu da bir istisna değil. Harikalar. Yetenekli, her gün beni güldüren, tartışan ve yeniden düşünen yaratıcı aptallar. ”

Campbell, R / GA’ya 2018’de planlama başkanı olduğu Deutsch Los Angeles’tan katıldı ve daha önce Wieden & Kennedy Shanghai’da aynı rolde çalıştı. 2008 yılında M&C Saatchi Hong Kong ile birlikte kurulan Sunshine’da kurucu ortak ve planlama direktörüydü. 2003 yılında Cynic yaratıcı mağazasını kurdu.

Campaign’e yaptığı açıklamada, R / GA şunları söyledi: “Covid-19 krizi bizimki gibi birçok şirketi çok zor kararlar almaya zorladı. Ne yazık ki Londra ofisimizde, bu salgının yol açtığı aksaklıkları gideriyoruz fakat yine de bu değişiklikler yeniden bir yapılandırma içeriyor.”

“Bu yeniden yapılanmanın bir parçası olarak Rob Campbell’ın R / GA’dan ayrıldığını doğrulayabiliriz. Rob’a ve yakın zamanda bu süre zarfında R / GA’dan ayrılmak zorunda kalan herkes, R / GA Londra, Rebecca Bezzina (SVP, MD) ve Nick Pringle (SVP, ECD) liderliğindeki yeni ekibimiz müşterilerimiz için dönüşümsel çalışma sunmaya normal şekilde devam edecek.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.