artwork

Rixos Hotels’in dijital pazarlama ajansı Dekatlon Buzz oldu

10 yıl önce

0

Dijital pazarlama ve sosyal medya iletişiminde çalışmalarına hız veren Rixos Hotels, 2014 yılında dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarını Dekatlon Buzz ile yürütecek.

Türk misafirperverliğini uluslararası arenada tanıtmayı misyon edinen Rixos Hotels, dijital pazarlama ve sosyal medya ajansı olarak belirledği Dekatlon Buzz ile 2014 başı itibariyle ilerleme kararı aldı.

Sosyal medya alanında pazarlama iletişimi çalışmalarını ve misafir hizmetleri servislerini Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça olmak üzere dört dilde uygulama kararı alan Rixos Hotels, farklı coğrafyalarda yoğun olarak kullanılan Facebook, Twitter, Vkontakte, Tripadvisor gibi mecralarla işbirliklerine start verdi.

Sosyal medya aplikasyonları, kullanıcı deneyimleri ve alışkanlıklarının markaya yaratıcı bir biçimde yansıtılması için çalışan Dekatlon Buzz, 2009 yılından beri hem lokal hem de dünya çapında Türk Hava Yolları, Sony, Vodafone, Unilever (Axe,Omo, Magnum, Rexona, Knorr, Lipton, Algida gibi 24 ismin de içinde bulunduğu birçok marka) KPMG, Bayer, Eczacıbaşı, L’Oreal, Bacardi/Martini, Yurtiçi Kargo, ETİ ve Denizbank gibi firmaların çalışmalarının altına imzasını attı.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile Türkiye’ye geliyor

Dünyanın en büyük ödeme kuruluşlarından Worldline’ın dijital servisleri Lidio ile...