artwork

River Island’dan ilk TV reklamı

9 sene önce

0

Giyim markası River Island, sonbahar/kış kreasyonunu tanıtan bir TV kampanyası hazırladı.

Rokit’ten Rohan Blair-Mangat tarafından yaratılıp çekilen reklam, Birleşik Krallık’ta 1 Eylül itibariyle yayına girecek; ancak şuan online olarak izlenebiliyor.

30 saniyelik spot, normalde outdoor kampanyalarla reklam yapan River Island için değişik bir stratejiyi ortaya koyuyor. Reklamda iki model birbirlerine striptiz yapıyor.

Dijital TV’deki yayına ek olarak reklam, talebe bağlı video hizmeti sunan kanallarda ve sinemalarda da ilerleyen zamanlarda gösterilecek.

Reklamın art direktörlüğünü Studio Boulevard, medya işlerini ise Mindshare üstlendi.

River Island’ın Pazarlama Direktörü Josie Roscop, “Sonbahar/kış kreasyonunun tanıtımı için planlar yaparken bir yandan da River Island müşterileriyle aramızda yeni iletişim yolları oluşturan yeni medyayı test etmeyi istedik. TV’yi kullanmaya karar verdik çünkü TV’nin ulaşabildiği alanlar ve kapasitesi itibariyle, güçlü ve yaratıcı bir içerikle tüketicilerin mesajı anlamasını kolaylaştırdığını düşünüyoruz.

“İzleyici kitlemizin medyayı nerede tükettiğine dair bir bilgi ile desteklenen içerik, bizim bakış açımızla ayrılmaz bir bütün. River Island olarak ilk kez böyle bir yol izlediğimiz için memnunuz ve tüketicilerimizin tepkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Künye:

Reklamveren River Island

Kreatif/ Direktör Rohan Blair-Mangat

Yapım Şirketi Rokit

Sanat Yönetimi Studio Boulevard

Medya Şirketi Mindshare

 

Kaynak: Campaign UK

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
TikTok, reklamverenleri eğlendirerek eğitiyor

TikTok, “nasıl yapılır” videolarıyla reklamverenlere platformun nasıl kullanılacağını gösteriyor...

Apple sağlık verilerinin izinsiz paylaşımına mizah ile yaklaşıyor

Eğlenceli kampanya, sağlık verilerinde gizliliğin önemini vurguluyor...