Revolution Beauty makyajda devrim yaratacakları arıyor

Revolution Beauty yeni kampanyası için sosyal medya platformu TikTok ile iş birliği yapıyor.

Global kampanya kapsamında 28 Mart Pazar günü TikTok üzerinden ‘Creator Revolution’ yarışması başlatıldı. Modern güzellik yarışması dijital çağ için çeşitlilik, kapsayıcılık ve cinsiyetsiz güzelliği kutlamaya odaklanıyor. Revolution Beauty bu kampanya ile modası geçmiş varsayımları bozmayı ve güzelliğin her tanımını göstermeyi amaçlıyor.

Ekim ayında yapılacak finallere kadar dünyanın dört bir yanından katılımcılar, günümüzün güzelliğine dair görüşlerini paylaşmaya, Revolution Beauty ile bir ürün grubu oluşturmaya ve TikTok Creator Marketplace’e katılmaya davet ediliyor. Yarışmayı kazanan katılımcı 100.000 $’lık ödülün sahibi olacak.

Katılımcılar, güzellik uzmanı ve TikTok içerik üreticisi Abby Roberts’ın da aralarında bulunduğu bir jüri tarafından, önümüzdeki üç ay boyunca #CreatorRevolution etiketiyle içerik üreten kişiler arasından seçilecek.

@abbyrobertsSURPRISE! I’m judging the @makeuprevolution #CreatorRevolution competition to find the next beauty superstar! Join our first challenge ‘Glow Up’ #ad♬ Creator Revolution – Makeup Revolution

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.