Site icon Campaign Türkiye

RepMan Forum’un beşincisi, Mart’ta gerçekleştirilecek

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen ‘RepMan Forum’un beşincisi, 3 Mart 2016 Perşembe günü Orjin Maslak, Erciyes Salonu’nda yapılacak. Forumda, yerel ve küresel ekonomik belirsizliğin had safhaya ulaştığı günümüzde, şirketlerin dijital dünyada karşılarına çıkabilecek olası kâbuslar ve itibar riskleri ele alınacak.

RepMan Forum’un bu yılki katılımcıları, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi Danışma Kurulu Üyeleri Salim Kadıbeşegil ve Nuran Aksu, Dr. Ömer Deveci (sikayetvar.com), Dr. Uygar Özesmi (change.org ve Good4Trust org), Temel Aksoy (Fikirhane ve temelaksoy.com), Gazeteci-Yazar, İnternet Ekipleri Amiri M. Serdar Kuzuloğlu.

Dijital ortamın kabusları

RepMan Forum 2016’da konuşmacıların ağırlıklı olarak üzerinde duracağı ve tartışmaya açacağı konular arasında, “Boykotlar markalar için birer tehdit mi? Kamuoyu hangi konularda marka boykotlarını destekliyor? Dijital ortamda markaların boykot çağrılarına ne kadar güvenilmeli? Markalar şikâyet ve boykot çağrıları karşısında hangi önlemleri almalı?” yer alıyor.

Forum kapsamında ayrıca, “Markaların dijital ayak izleri marka yönetim anlayışını nasıl etkiliyor? Rekabet ortamı dijital dünyadan nasıl etkileniyor? Dijital hayatın kapsama alanının genişlemesi markalar dünyasını nasıl etkiledi? Markaların kabusu olan dijital ortamlar hangileri? Markalar söylentilerle nasıl baş ediyorlar?” gibi konular da tartışılacak.

Forumda ZENNA Araştırma ve Danışmanlık tarafından yürütülen 2016 yılı “Dijital Ayak İzlerimiz Araştırması”nın sonuçları da paylaşılacak. Araştırma sonuçlarının çıktıları arasında, “Gerçekten dokunarak yaşadığımız süre ne? Kaç saat gerçek hayattayız? Sanal dünya ürün ve hizmetleri ne kadar ve nasıl etkiliyor? Dijital dünya gerçekten kriz yaratacak kadar etkili mi? Markalar ve Biz; “Kim kimi yönetiyor?” başlıkları yer alacak.

Exit mobile version