Site icon Campaign Türkiye

Reklamı kazıyıp kampanya kazandılar

Özel bir kazı&kazan kartı ve mikro site ile Campaign Türkiye okuyan şirketlere ulaşan Pure New Media, en yaratıcı ve heyecan verici brief’i hazırlayan markalara ücretsiz dijital iletişim projeleri sundu.

En yaratıcı brief’i sunan beş marka, Pure New Media ile tanışarak ücretsiz dijital iletişim projesi hizmeti alma hakkı kazandı. Pek çok farklı dalda faaliyet gösteren onlarca şirketin yoğun ilgi gösterdiği kampanya uygulaması şu şekilde gerçekleşti:

Campaign Türkiye dergisinin Haziran 2012 sayısında yer alan tam sayfa ilanla okurlara bir kazı&kazan kartı veren Pure New Media, derginin okuru olan marka temsilcilerine ücretsiz dijital iletişim kampanyası vaadi sundu.

“Buraya kadar tırnaklarınızla kazıyarak geldiniz. Şimdi, şirketiniz için aşağıdaki kartı kazıyın ve hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanma şansını yakalayın” mesajıyla birlikte dergideki kartı kazıyan tüm marka temsilcileri, kazansalar da kaybetseler de adresinde bulunan özel kampanya mikro sitesine yönlendirildi.

“Hello Pure” mikro sitesinde sunulan brief formunu doldurarak dijital iletişim ihtiyaçlarını Pure’a ulaştıran katılımcı firmalar; Facebook kampanyası, Twitter kampanyası, banner kampanyası, kampanya mikro sitesi ve mobil uygulama alanlarından birinde ücretsiz hizmet almak için başvurularını tamamlamış oldu.

Pure New Media çalışanları tarafından yapılan değerlendirme sonucunda her dalda en yaratıcı bulunan brief sahibi firmalar, ücretsiz projelere hak kazandı.

Buna göre;

Dünya Göz Hastanesi Facebook kampanyasına,

3M Twitter kampanyasına,

National Geographic Channel banner kampanyasına,

Sinefekt kampanya mikrositesine,

Can Yayınları mobil uygulama ödülüne hak kazandı.

Exit mobile version