artwork

Reklam kampanyalarında “29 Ekim coşkusu”

1 yıl önce

0

Markalar, her yıl olduğu gibi bu yıl da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı reklam filmleri ve mesajlarıyla kutluyor. Cumhuriyetin ilanının 99. yılında markaların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı temalı reklam kampanyalarını sizler için derledik. 

İşte Öne Çıkan Reklam Kampanyaları:

 

1 – HEPSİBURADA

Hepsiburada 29. Ekim Cumhuriyet Bayramı reklam filmi, Bergüzar Korel’in seslendirmesiyle yayımlandı.

2 – TURKCELL

Turkcell, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel anlamlı bir reklam filmi yayınladı. Filmde, Cumhuriyet’in ilk çocukları olan 1930 yılı ve öncesinde doğanların, sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde kutlama alanlarındaki coşkuyu yaşamaları sağlanıyor.

3 – KELEBEK MOBİLYA

Ata’mızın imzasıyla kurulan ilk Cumhuriyet markalarından biri olan Kelebek Mobilya, Cumhuriyetimizin 99. yılına özel olarak “En Büyük Aşkımızsın Cumhuriyet” şarkısı ve şarkının eşlik ettiği bir film hazırladı.

4 – TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI

Türkiye Finans, Cumhuriyet’in 99. yılına özel dijital bir projeye imza atıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir” sözlerinden ilham alarak bir yazı karakteri tasarlayan ve sosyal medya üzerinden #karakterimbağımsızlık hareketini başlatan kurum, bu hareketin pozitif etkisini arttırmak amacıyla Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışta bulunarak Cumhuriyetin 99. yıldönümünde 99 çocuğun nitelikli eğitimle buluşmasına destek sağlıyor.

5 – HALKBANK

Halkbank kampanyasını “nice imkânsızlığı aşıp Türkiye Cumhuriyeti’ni kuranlara şükranlarımızı sunmanın en güzel yolu nedir?.. Bu soruya en güzel cevabı, Halkbank’ın Cumhuriyet Bayramı filmi için kamera karşısına geçen genç arkadaşlarımız verdi. Eminiz ki büyük başarılarıyla daha nice gencimize, hatta bütün Türkiye’ye ilham olacaklar!.. Diyerek duyurdu.

6 – ANADOLU BANK

Anadolu Bank kampanyasını “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.” Diyerek duyurdu.

7 – AKBANK

Manş Denizi’ni yüzerek geçen en genç Türk kadın sporcu olmayı başaran 21 yaşındaki Aysu Türkoğlu’nun yer aldığı 1.5 dakikalık reklam filmi, Türkoğlu’nın yüzmeye başlama hikayesi üzerinden Atatürk’ün ve Cumhuriyet’in sporcu bir gencin hayatına ve hayallerine nasıl ilham olduğunu anlatıyor.

8 – AYTEMİZ

Aytemiz hazırladığı reklam filminde, “demokrasi için, aydınlık bir gelecek için, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller için hep bir ağızdan: “Bi’ kere cumhuriyet, hep cumhuriyet!” diyor…

9 – PETROL OFİSİ

Petrol Ofisi, yeni kampanyasını “tıpkı Şerife Bacı gibi vatanını canı pahasına koruyan, cumhuriyeti ilelebet payidar kılmak için uğraşan binlerce kahramanımızı ve büyük önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü cumhuriyetimizin 99. yılında da saygı ve minnetle anıyoruz.” Diyerek duyurdu.

10 – TÜRK HAVA YOLLARI

Türk Hava Yolları, kampanyasını 99 yıl önce bugün, milletimizin en büyük mücadelesini Cumhuriyetle taçlandırdık. Cumhuriyet Bayramımızın 99. yılı kutlu olsun! Diyerek duyurdu.

11 – İŞBİR YATAK

İşbirr Yatak, kampanyasını Tam 99 yıl önce… Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Efendiler! Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz” dedi. Diyerek duyurdu.

12 – İDO

İDO, kampanyasını “karanlığın içinden çıkarak, aydınlığa doğru atılmış olan adımların adımlarımız, 99 Yıl önce armağan ettiğin bu şanlı bayram, emanetimizdir… Cumhuriyet Bayramımızın 99. Yılı Kutlu Olsun!” Diyerek duyurdu.

13 – FİLLİ BOYA

Filli Boya, kampanyasını “bugünümüz için Cumhuriyet’e, Cumhuriyet için Atatürk’e minnettarız! Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizi aydınlığa taşıyan en değerli emaneti Cumhuriyetimizin 99. yılı kutlu olsun.” Diyerek duyurdu.