artwork

Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu duyuruldu

6 yıl önce

0

Fitness markası Reebok, modanın önde gelen isimlerinden Victoria Beckham ile ortaklık yaparak Reebok x Victoria Beckham koleksiyonunu duyuruldu.

İngiliz tasarımcı, Reebok’ın uzun yıllardır üstlendiği kadınları yüceltme misyonuna ve kadın iletişimine Ariana Grande, Gigi Hadid ve Teyana Taylor gibi destek olacağını bildirdi. Bu uzun dönemli birliktelik, Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu ile de taçlandırılacak.

Moda dünyasında cesur ve güçlü tasarımlarıyla dikkat çeken Beckham gibi Reebok da 1980’lerden itibaren bu misyonu üstlenmiş, tasarımlarında ve marka kampanyalarında kadınları yüceltmeyi ön planda tutmuştur. Reebok, yenilikçi tasarımlarıyla da bu misyonu üstlenmeye devam ediyor.

Reebok x Victoria Beckham koleksiyonu 2018 yılının son yarısında tanıtılacak ve Reebok Yenilikçi Koleksiyonları çatısı altında konumlanacak. Bu yenilikçi tasarımlar ile Reebok, ayakkabı ve tekstil ürünlerinin maksimum performans ve stile sahip olmasını planlıyor. Reebok’ın bu çatı altında duyurduğu dünyaca ünlü Vetemens işbirliği ve uzay botları üretim çalışmaları gibi önceki ortaklıkları da, markanın son dönemlerde moda ve teknoloji öncülüğü ile anılmasını destekledi.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...