Reebok “Sport the Unexpected” ile devam ediyor

Reebok “Sport the Unexpected” global kampanyasının ikinci reklam filmini yayınlarken, statükoya meydan okuyanları ön plana çıkarıyor.

Reebok, 80’li yılların spor ayakkabı kültürünü değiştiren ve bugün sokak giyimi için ikonik bir ayakkabı olan Club C‘ye saygı gösteren “Back Where We Started” adlı reklam filmini yayınladı. Film, markanın global “Sport the Unexpected”  kampanyasındaki ikinci bölüm olup, statükoya meydan okuyanları ön plana çıkarıyor.

Reebok sahip olduğu zengin mirasını izleyicinin de keşfedebilmesi için zamanda geri adım atmaya davet eden bir karakter sunuyor. Zahmetsiz bir silueti olan dinamik bir geriye doğru hareket tekniği, ikonik Club C’yi geçmişten günümüze kadar olan simgeler arasına yerleştiriyor. Marka, reklam filmi ile Club C’nin güçlü bir klasik olduğunu vurguluyor.

Venables Bell & Partners imzası taşıyan “Back Where We Started”; Reebok dijital, sosyal ve geleneksel medya platformlarında tam olarak entegre olan “Sport the Unexpected” küresel kampanyasının bir parçası olarak sunuluyor.

Künye

Reklamveren: Reebok

Reklam Ajansı: Venables Bell&Partners

Reebok ile spora yön veren sen ol: “Sport the Unexpected”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.