Site icon Campaign Türkiye

Reebok Hindistan eski geleneklerle savaşıyor

Reebok, ‘I am the new’ kampanyası için yeni bir film yayınladı. Aktör Taapsee Pannu ve kriket oyuncusu Suryakumar Yadav‘ın yer aldığı film, toplumun kısıtlamalarından nasıl kurtulunacağını ve kişinin benzersiz kimliğini nasıl kucaklayacağını vurgulamayı amaçlıyor. Pannu ve Yadav’ın başarıya giden yolunu ve yollarını açmak için zorlukların üstesinden nasıl geldiklerini gösteriyor, klişelere nasıl meydan okuduklarını ve kendilerine yeni kurallar oluşturduklarını anlatıyor.

Reebok Hindistan COO’su Manoj Juneja: “Reebok, dünyanın spor ve fitness algısını dönüştürmede çok önemli bir rol oynadı ve kampanya, bu itibarı pekiştirmek, zirvedeki konumumuzu geri kazanmakla ilgili. Yeni marka elçilerimiz, spor yoluyla güçlenme ve kendini ifade etme mesajımızı somutlaştırıyor. Onların yardımıyla, Hindistan gençliğiyle olan bağımızı derinleştirmek ve markamızı büyütmek adına heyecanlıyız. ‘I am the new’ bir kampanyadan daha fazlası; sporu hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline getirmeye ve yaptığımız her şeyde mükemmeli yakalamaya yönelik bir çağrı.” diyor.

Lowe Lintas CCO’su ve Yaratıcı Başkanı (Hindistan) Prateek Bhardwaj: “Kampanyamızda gelenekleri korkusuzca yerle bir eden ve mükemmelliğe ulaşmak için fiziksel formlarını kullanan iki olağanüstü ünlü rol alıyor. İlham verici hikayeleriyle, sınırları zorlayan ve mümkün olana dair yeni bir çağ yaratan kampanya; güçlü, canlandırıcı ve gerçekten Reebok markasının kalbine hitap eden mesajı veriyor.” diyor.

Künye
Reklamveren: Reebok
Ajans: Lowe Lintas
CCO ve Yaratıcı Başkan: Prateek Bhardwaj
Yaratıcı: Joshua Thomas, Prathamesh Gharat, Amit Pandya, Gaurav Pawar, Abhay Desle
Planlama: Kishore Subramanian, Prashanth Murthy
Müşteri Yöneticisi: Sonali Khanna, Nabeel Ahmed, Adhith S, Jamila Mustafa

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Exit mobile version