Randstad Türkiye’ye yeni insan kaynakları müdürü

İnsan kaynakları danışmanlık şirketi Randstad’ın Türkiye‘deki İnsan Kaynakları Müdürü Sezin Aytaç Ninic oldu.

Türkiye istihdam pazarına 2006 yılından bu yana kalıcı ve dönemsel istihdam, İK danışmanlık hizmeti, on-site işe alım desteği, değerlendirme, geliştirme ve bordrolama çözümleri sunan Randstad, yönetim kadrosunda gerçekleştirdiği yeni atamalarla stratejik hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi amaçlıyor.

İTÜ İşletme Mühendisliği’nden 2001 yılında mezun olan Ninic, 2003’te Boğaziçi Üniversitesi İK Uzmanlık programını tamamladı. Kariyerine PricewaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Danışmanlığı şirketinde başlayan Ninic, 2006 yılında Unitim Perakende Grubu bünyesinde Harvey Nichols, Sephora ve Hakkasan markalarının Türkiye’ye gelişinde, İK sistemlerinin kurulmasında ve İK yönetim departmanlarında görev aldı.

Kuveyt ve Kazakistan’da telekom ve eğlence sektörleri için İK kurulum ve süreç yapılandırma projelerinde yer alan Ninic, İngiltere’deki resmi kuruluşlarda 2 yıl tercümanlık yaparak Sağlık Turizmi Danışmanlığı şirketi kurdu. Ardından Teleperformance’ta İnsan Kaynakları Müdürlüğü yapan Ninic, farklı sektörlerde hizmet veren çeşitli firmalarda İnsan Kaynakları alanında çalıştı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.