QNB’nin uluslararası marka elçisi Neymar Jr

QNB Group, Paris Saint Germain forması giyen Brezilyalı futbolcu Neymar Jr’ı, grubun “Uluslararası Marka Elçisi” olarak atadığını açıkladı.

Ortaklık anlaşması, QNB Group İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish ile NR Sport & Marketing şirketinin sahibi Neymar Silva Santos tarafından QNB’nin Paris şubesinde imzalandı.

Anlaşma, global marka elçisi olarak grubun pazarlama kampanyalarında ve reklam platformlarında yer alacak Neymar Jr’ın tüm pazarlama haklarını QNB’ye veriyor.

Bankanın Neymar Jr ile yaptığı ortaklık, dünya genelindeki müşterilerine en iyi bankacılık ürünlerini sunma ve 4,2 milyar ABD doları değerindeki marka görünürlüğünü artırma taahhüdü ve tutkusunu yansıtan temel değerlerini ve 2020 itibarıyla Orta Doğu, Afrika ve Güneydoğu Asya’nın lider bankası olma vizyonunu destekliyor.

Facebook, Twitter ve Instagram’da yaklaşık 209 milyon takipçisi bulunan Neymar Jr’ın QNB’nin yeni global marka elçisi olarak seçilmesi, bankanın dünya çapında büyüyen uluslararası şube ağı ile müşterilerinin hayatlarını zenginleştirmeye yönelik taahhüdünün bir yansıması olacak.

QNB Group, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güneydoğu Asya’nın lider markalarından biri olma yönündeki genel stratejisinin vazgeçilmez bir parçası olarak yürüttüğü kurumsal sosyal sorumluluk programları kapsamında çeşitli ülkelerde birçok girişimi ve spor programlarını destekliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.