QNB Finansbank yeni reklam filmi ile her zaman yanınızdayız diyor

QNB Finansbank yeni reklam filmi ile herkesin, her zaman yanında olduğunu vurguluyor. Marka, Türkiye’nin yarınları için de çalıştığını söylüyor.

Klasik müziğin eşlik ettiği reklam filminde QNB’nin Türkiye’de nelere destek olduğu, kimlere sponsor olduğu ve desteklediği, hedeflerinin ne olduğu anlatılıyor. Her anlatımda bir tane enstrüman çalan genç görülüyor filmde. “Dev projelere finansman desteği” vurgusu yapan marka Osmangazi Köprüsünden geçen yük taşıyan kamyonu gösteriyor ve bu kamyonun açık kasasında piyano çalan genç bir kız görülüyor. Daha sonra “Yurt dışındaki Türk projelerine destek” kapsamında tren yollarının  yapımına değinen marka bu sefer bu yol üzerinde çello çalan genç bir erkeği gösteriyor.

“Minik ellerin, büyük hayallerine destek”  verdiğini söyleyen QNB Finansbank, robot çalışması yapan bir çocuğun robotunun çalıştığı anı aktarıyor ve çocuklarımızın projelerinde de yanındayız vurgusu yapıyor. Daha sonra Fenerbahçe Basketbol Takımına sponsor olduklarını söylerken, aynı zamanda Trabzonspor Futbol Kulübüne de sponsorluklarını belirtiyor ve Türkiye’de spora da destek verdiklerini gösteriyorlar. “Yılda iki milyon kişiye bireysel kredi” vererek de halkın tüm ihtiyaçlarında biz buradayız diyor. Dış ticaret, tarım, genç müzisyenlere ve Kobi’lere de destek olduğunu söyleyen QNB Finansbank, bu desteğiyle sadece bugüne değil, geleceğe yatırım yaptığını vurguluyor.

Reklamveren: QNB Finansbank

Reklam Ajansı: Rabarba

QNB Finansbank’ın bu yılki ihtiyaç kredisi kapsamında hazırladığı reklam filmi serisinin ikincisi yayında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.