Qatar Airways kurumsal ödül programını başlattı

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler tüm iş seyahatlerinde Qödüller kazanabilir ve bu Qödülleri herhangi bir zamanda herhangi bir uçuş için kullanabilirler.

Qatar Airways, Avrupa ve Amerika’da kurumsal bir ödül programı olan ‘Qatar Airways Beyond Business’i başlattı. Bu yeni program, yeni bir para birimi olan Qödülleri sunarken, iş amaçlı seyahat edenlerin ayrıcalıklı avantajlardan faydalanmalarını da sağlıyor. ‘Qatar Airways Beyond Business’ 2019’un ilerleyen günlerde küresel olarak başlayacak.

‘Qatar Airways Beyond Business’ ile küçük ve orta ölçekli işletmeler, Qatar Airways’in 160’ın üzerindeki destinasyonunda herhangi bir zamanda esnek bir şekilde kullanılabilecek Qödüller kazanıyor. Belli bir zaman diliminde belli uçuşlara olanak sağlayan diğer ödül programlarından farklı olarak, ‘Qatar Airways Beyond Business’ iş seyahatine çıkanların koltuk müsaitliği olan tüm uçuşlarda yer alabilmelerini sağlıyor. Üç yeni ödüllendirme kademesinde işlem görecek olan şirketler, daha hızlı Qödül kazanma ve Qatar Airways Priviledge Club’ın Gold statüsüne ve yolcu salonu giriş hakkı ve hızlı geçiş gibi pek çok avantaja ulaşabiliyorlar.

Qatar Airways Group Yönetim Kurulu Başkanı Akbar Al Baker konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler için tercih edilen bir havayolu şirketi olarak, bir üst düzey şirket ödül programının öneminin farkındayız. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin işleriyle ilgili ödüllendirilmelerine ve sektör lideri avantajlardan yararlanmalarına olanak sağladığı için ‘Qatar Airways Beyond Business’ı sunmaktan gurur duyuyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.