PUMA Selena Gomez ile anlaştı

PUMA Selena Gomez ile anlaştı

PUMA, dünyaca ünlü şarkıcı, oyuncu ve yapımcı Selena Gomez ile uzun soluklu bir işbirliği yaptığını duyurdu. Gomez, ürün tasarımı ve kampanyaları için markayla beraber çalışacak.

“PUMA ailesinin bir parçası olmak benim için çok heyecan verici” diyen popüler şarkıcı Selena Gomez iş birliğiyle ilgili “Spor giyim ve modayı bir araya getirmek konusunda PUMA gerçek bir lider. Moda ve kültür üzerinde inanılmaz bir etkisi var. Bunun bir parçası olmak beni çok heyecanlandırıyor. Birlikte çok özel şeyler yapacağımızı umuyorum. Şimdiden birçok sürpriz proje üzerinde çalışmaya başladık bile” şeklinde konuştu.

PUMA ve Selena Gomez iş birliği çerçevesinde Selena yalnızca markanın kampanya fotoğraflarında yer almayacak, aynı zamanda markanın takipçileriyle aktif olarak konuşan bir sözcü görevi görecek. Ayrıca önem verdiği sosyal projelerde de PUMA ile ortak olarak çalışacak.

PUMA’nın kadın kategorisi geçtiğimiz yıllar içinde dikkat çekici şekilde gelişti ve markanın bu alandaki hızlı büyümesinin devam etmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.