Puma interaktif koşu deneyimine davet ediyor

Puma şehir halkını hayali bir dünyada koşmaya davet ediyor. MediaMonks tarafından yaratılan interaktif koşu deneyimi, pazartesi günü Shanghai’nin şehir merkezinde başladı.

Spor markası Puma, yaratıcı prodüksiyon evi MediaMonks ile yaptığı iş birliğinde şehirdekileri interaktif bir oyun ile yeni çıkardığı Hybrid Astro koşu ayakkabılarını Shangai’nin en işlek meydanlarında test etmeye davet ediyor. Geleneksel eğitim programından farklı olarak ziyaretçiler, ekranda Puma avatarı şeklinde görünerek Puma’dan ilham alan hayali dünyada koşma şansını yakalayacak.

Bu deneyim koşucuları üç sanal dünyaya götürüyor: Bir şehir, bir ada ve yeşilliği bol bir orman. Teknolojiyi bu deneyimin önüne ve merkezine koyarak Puma, hem eğlenceli ve farklı bir deneyim yaşatıyor hem de yeni ayakkabılarında kullanılan teknolojileri tüketicilere hatırlatmayı umuyor.

“Puma’nın brief’i ‘kendi yolunuzda koşmanın’ güzelliği ve eğlenceli oluşuna odaklanıyor, faal olan çoğu kampanyanın rekabetçi tonunu ortadan kaldırdı. Bu özgürlük, koşularını ‘gerçek’ bir puma olarak gerçekleştiren koşucuları, zevkine varabilecekleri tamamen etkileşim yaratan bir fantezi dünyasına götürdü. Bu yenilikçi test deneyiminin amaca ulaşması için çabalayan Puma ekibiyle çalışmak çok güzeldi! Teknolojinin yaratıcılıkla nasıl geliştiğinin güzel bir örneği.” diyor Mediamonks Shangai Yönetici Yapımcısı Sanne Drogtrop.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.