Puma Cell Venom renk değiştirdi

Puma Cell Venom’un yeni renkleriyle ‘Radiant Venom’a dönüşmesi ilginç bir bilim kurgu hikayesinin doğmasına vesile oldu.

Berlin-Kreuzberg’de Puma ve sneaker mağazası Overkill, 1998’lerin klasik Puma Cell Venom’unu yeni renklerle piyasaya sürdü ve ‘Radiant Venom’ olarak adlandırdı.

Overkill’in Pazarlama Müdürü Jens Burmester: “Hedefimiz hiçbir sneaker üreticisinin yaptığına benzemeyen bir kampanya yaratmaktı. Sadece ürünü göstermek yerine görülmemiş bir hikaye yaratarak dağınık görsellerle öne çıkan bir iş oldu. Agentur XY ve Chunk en iyi seçimi yaptığımızı kanıtladı; böyle bir proje için mükemmel yaratıcı ve teknik kurguya sahibiz.” dedi.

Agentur XY’nin Yaratıcı Yönetmeni Michael Kittel ise şöyle söyledi: “Dünya üzerindeki sneaker severler bunun gibi özel iş birliklerine aç. Sınırlı üretimler sadece birkaç dakikada tükeniyor. Bizim işimiz sneaker’ın yeni rengiyle çıkacağına dair arzu uyandırdığımız bir teaser geliştirmekti.”

Hikaye 19100 senesinde geçiyor. Berlin’in radyoaktif kirlenmiş gökyüzü yeşil, şehrin çoğu yok olmuş… Tek hayatta kalan avatar kız, bu kıyamet sonrası dünyada kalan nesneleri topluyor ve onları bir transfer kapsülünde birleştiriyor; geçmişten gelen bedenini hayatta tutmaya çabalıyor.

Künye

Reklamveren: Puma

Reklam ve Prodüksiyon Ajansı: Agentur XY, Chunk

Yönetmen: Florian Röske

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.